Gość: Dostojewski
IP: *.wlop.ppp.polbox.pl
28.11.03, 16:38
Mysle ze przyszedl czas aby wykorzystujac swoje wyksztalcenie, wiedze i doswiadczenie oraz okolicznosci, ktore sprzyjaja integracji Polski z EU, zaczac dzialac w dziedzinie businessu w Anglii. Dlaczego akurat tam? Poniewaz tam wlasnie firme zaklada sie w pol godziny bez zbednych formalnosci, poniewaz to jest wlasnie najbogatszy z Niemcami kraj w Europie, no i jezyk...
Mam 30 lat z wyksztalcenia ekonomista z zawodu dealer i broker rynku miedzybankowego. Zapraszam chetnych do wspolpracy. Najlepiej juz po studiach zeby nie byli obciazeni doatkowymi obowiazkami, ludzi ambitnych i pracowitych.
kstafiej@yahoo.com