Gość: Don
IP: *.uc.nombres.ttd.es
29.01.02, 19:33
Czy komus cos podobnego sie zdarzylo ? Jako podstarzaly wielbiciel plci
najczesciej pieknej,po uslyszeniu niewinnego pytania ,niewinnej dzierlatki-
szefie moze na kawe ?zatrzymuje samochod naprzeciw oczywiscie ekskluzywnej
kawiarni.Mam szczescie jedyne wolne miejsce.30 minut pozniej wychodzimy-za
wycieraczka mala kartka z cyframi 72,oo Euro.za dwie kawy zaplacilem 2,40 i
72,00 mandat.To jedyne wolne to bylo za oplata-1 godz,2,oo Euro.Jak stwierdzila
panienka-skapiec ! chcial zaoszczedzic ,dobrze szefowi tak.kobiece dzieki za
kawe!