Dodaj do ulubionych

Możeta tu skrobać co chceta !

20.06.09, 10:30
www.sfora.pl/Portale-nie-odpowiadaja-za-wpisy-internautow-a8004
Obserwuj wątek
    • japox Re: Możeta tu skrobać co chceta ! 20.06.09, 16:32
      hehehehehehehehehehehehe phd you-know-who

      my to wiemy od dawna
      tobie glupi lesiu odpadl koronny argument
      co sie zmieni ?
      NIC!

      popatrz na moja bardzo juz stara sygnaturke
    • eczek1 Re: Możeta tu skrobać co chceta ! 20.06.09, 22:43
      Ciagle tu widze moderatora.
      A swoja droga gdyby sady polskie tak dbaly o przestrzeganie praw do
      prywatnosci internautow to byloby juz calkiem dobrze.
      • hotdoq1 co japcox 20.06.09, 23:27
        takis odwazny bos anonimowy co? co by o kellerze nie mowic to jedynie on jako jedyny nie wystepuje tu anonimowo no i ostatnio ale to na wlasne zyczenie szczur sie zdemaskowal. i podobno dane eczka tez gdzies kraza.
        • ontarian Re: co japcox 22.06.09, 14:06
          hotdoq1 napisał:

          > co by o kellerze nie mowic to jedynie on jako jedyny
          > nie wystepuje tu anonimowo
          no bo jako jedyny tutaj jest profesorem od bumerangow
          ktoremu mozdzek wylasowalo
        • japox Re: co japcox 22.06.09, 14:38
          hehehehehehehehehehehe malolku
          nikt ci nie broni byc drugim po phd you-know-who odwaznym
          pokaz zes rowny mentalnie kaganowi
          buahahahahahahahahaha
          • hotdoq1 Re: co japcox 22.06.09, 19:31
            ale ja nie podaje danych osobowych innych forumowiczow!
            • japox Re: co japcox 23.06.09, 02:17
              hehehehehehehehehehehehe
              podaj swoje
              pokaz zes bohater rowny lesiowi
              buahahahahahahahahahaha

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka