Dodaj do ulubionych

koszmary senne

14.07.05, 15:40
Wypadają mi pląby, kruszą się zęby, zostają w buzi jakieś szczątki. Tragedia.
Budzę się i sprawdzam językiem czy mam zęby. Na szczęście jeszcze mam ale jak
długo?
Obserwuj wątek
    • emma_777 Re: koszmary senne 16.07.05, 03:32
      jja tez je miewam...sa okropne, a po nich wstaje rano w gorszej kondycji
      fizycznej i psychicznej zanim sie polozylam...sni mi sie ze sie objadlam i nie
      mam mozliwosci wyzucic tego z siebie; zrywam sie w nocy, staram sie
      zrekonsruowac wszystko w swojej glowie, macam sie po brzuchu, czy mam go
      napietego, czy nie...wtedy spokojnie zasypiam, kiedy wiem, ze to zly sen-a tak
      naprawde to moje zycie, ktore kreci sie wokol lodowki i kibelka, to sen,
      koszmar z ktorego nie mam juz sil, motywacji i odwagi wyjsc.
      • presxxl Re: koszmary senne 16.07.05, 13:25
        ojej...emma...ja mam identycznie... dokladnie tak samo...budze sie w nocy,
        przerazona, zlana potem, bo snilo mi sie ze sie objadlam i nie zwymiotowalam...
        obmacuje swoj brzuch, analizuje wszystko itd... do tej pory myslalam ze tylko
        ja tak mam:( a jednak nie...
        • sara_87 Re: koszmary senne 17.07.05, 19:42
          ja mam koszmary, jeśli zdarzy mi się objeść (delikatnie powiedziane) wieczorną
          porą...najpierw nie mogę zasnąć przez 3-4 godziny, potem snią mi się jakieś
          głupoty...rano budzę się zazwyczaj zlana potem, jest mi potwornie gorąco...i
          mam brzuch jak balon...ehhhh....
          • lingusia Re: koszmary senne 23.07.05, 14:12
            Hej tez mam takie sny..wypadajace zęby,albo obzarstwo na maksa i ulga po
            przebudzeniu ze to tylko sen.Ostatnio sniła mi sie wojna,uciekałam przed
            atakami,wbiegłam do schronienia i poczułam sie okrutnie samotna bo dokoła
            siedziały pary a ja nie miałam sie do kogo przytulic.Samotnośc dopada w walce z
            choroba ale mozna ja przezwyciezyc!!!Po prostu najnormalniej w świecie..przezyc
            ją-czy chce Ci sie wtedy płakać czy przeklinać czy nie mówic nic..po czasie
            wschodzi słońce chociaż samotnośc nie mija.Towarzyszyc nam bedzie chyba do końca
            zycvia tak jak samotność za doskonała miłaścia, mądrościa itp.
            • negra7 Re: koszmary senne 23.07.05, 15:24
              Mnie sie sni natomiast,ze w około jest pełno luster,ja w nie patrze i z
              przerazeniem widze jak puche..jak balon..cała sie deformuje!!! Straszne!!1 Sny
              o wypadajacych zebach albo zezartej czekoladzie tez mnie nawiedzaja...To jak
              noc Świra!! Bo dzien swira to dla mnie codziennośc..:(:(

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka