Dodaj do ulubionych

tlusty czwartek

15.02.07, 14:28
poki co to wytrwalam, ale jest dopiero 15 godzina. co prawda planowalam kupuic
sobie jednego pączka i wtedy do konca dnia ewentualnie jablko, banana itp ale
po prosru wiem ze jesli wejde do piekarni to nie kupie jednego a tyle na ile
starczy mi kasy :(.
mam juz 3 czyste dni, przez ktore zdrowo sie odzywiam. mysle obsesyjnie o tym
zeby sie obezrec ale za kazdym razem jak zaczynam sie trzasc to siadam i
czytam wątki na tym forum. pomaga, naprawde poki co to mi pomaga. byle bym
tylkko przezyla ten koszmarny tlusty czwartek. a na klatce schodowej i w ogole
wszedzie tylko pączki i pączki. pozdrawiam.
Obserwuj wątek
        • tafla_szkla Re: tlusty czwartek 15.02.07, 18:03
          a ja tez myslalam ze wytrwam..
          i ciocia mnie zaoprosilan na dzis na "tłusty czwartek" i mialam odmowic.. bo
          B. .. ale wkoncu sie zgidzilam.. ale... mysl ze moga na mniie naciskac bym
          zjadla od rana nie dawala mis pokoju.. to poszlam rano na matrataon posklepach/
          cukiernicah.. obzrlam sie zjadlam 6 paczkow oprocz tego cala mase innych
          rzeczy.. moze wolama od rana ....

ech...
          • well_ania Re: tlusty czwartek 16.02.07, 00:14
            mnie się nie udało..zaczeło ise od skromnego niczego nie zapowiadającego pączka ..jednego, potem w domu ..tłuste naleśniki..nie obeszło sie na jednym..uwielbiam naleśniki iwec zjadłam ichok 7 ... i nie tylko to ... a potem iwadomo..a najgorsez było przyzanc sie przed chłopakiem. Nie wiedziałam czy się zezłości , czy mni ewesprze , nie wiedziałm jak zareaguje...zareagował spokojnie.....nie czuje sie juz "bezpiecznie" na tym forum odkąd chłoppak zna mpoj nick ..ie potrafie otwarice pisac ...wiem ze to przeczyta ..to miała byc ucieczka ..tu moglam i miałam pisac co tylko mi ślina na język przyniesie , miałam sie żalic ... dzielić spostrzeżeniami, ale jakos nieczuje uuz tego indywisualizmu, tej anonimowości ..bo on juz wie
    • zimna_woda Re: tlusty czwartek 16.02.07, 01:40
      Nienawidze tłustego czwartku!!!!!!!!!!! Chodze jak w transie, zjadłam tylko dwa,
      ale wiem, że kilka wciąż leży na szafce w kuchni... Pije trzecią butelke
      wody...:/ Życie jest do dupy :(
      • alfa334 Re: tlusty czwartek 16.02.07, 10:22
        MASAKRA!!!poplynelam na maxa nienawidze takich imprez i to w dodatku na oddziale
        na ktorym jestem na obserwacji i maja zdecydowac czy mnie przyjac Nie dosc ze na
        obiad byl kotlet schabowy z kapusta to do tego ten przeklety paczek, zjadlam
        chyba z 8, ukradlam pacjentom i z dyzurki pielegniarek do tego mase rzeczy z
        lodowki Dzisiaj na spolecznosci myslalam ze mnie powiesza wyszlam ,w dodatku
        smiac mi sie wczoraj chcialo jak kucharz gonil mnie przez caly oddzial za paczka
        ktorego zwinelam...zenada

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka