25.09.04, 08:20
przyjme kurteczke dla synka ok 80-86.Nie mam nawet na zimniejsze dni.Ostatnio
synek nie wychodzi bo jest chory, a wczesniej bo nie miał w czym.Dzis jest
jeszcze gorzej chory i musze isc znów do lekarza ale nie mam w czym.Musze
jakos pokombinowac z wyjsciem ale kurteczka jest bardzo nam
potrzebna.Wszystko jedno jaka.Dziękuję serdecznie!
Obserwuj wątek
    • olka444 Re: kurteczka 25.09.04, 12:49
      mam kurteczke na okolo 1,5roczne dziecjo nie wiem jaki rozm bo byla szyta
      kolory granat i szary jestem z krakowa -odbior tylko osobisty- mam jeszcze
      czapki i szaliki i druga kurtke granatowa z misiem po 2ce dzieci troszke
      sfatygowana taka rezerwowa

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka