Dodaj do ulubionych

tragedia na g.ślasku-zapalmy znicz[*]

29.01.06, 10:03

Obserwuj wątek
    • igla4 (*)(*)(*) 29.01.06, 10:19


      • mam6lat Re: (*)(*)(*) 29.01.06, 20:48
        (*)
    • kassienkak1 Re: tragedia na g.ślasku-zapalmy znicz[*] 29.01.06, 10:22
      smutne [*]
      • roxanna1336 Re: tragedia na g.ślasku-zapalmy znicz[*] 29.01.06, 10:24
        (*) (*) (*)
    • foretka ['] ['] ['] 29.01.06, 10:54

      ~ foretka ~ mama Paulinki (13.09.2004r.)
      zapraszam na forum Zakątek Szczecińskich MaMsmile
      • gabi683 Re: (*) (*) (*) 29.01.06, 12:21

    • ulala.v Re: tragedia na g.ślasku-zapalmy znicz[*] 29.01.06, 11:20
      [*]
    • escribir ['] ['] ['] ['] 29.01.06, 12:15
    • mamcianatalki ___________________[*] 29.01.06, 12:36

    • klamag [*] [*] [*] [*] [*] 29.01.06, 13:48



      [*]
      66 zniczy dla 66 zmarłych
    • amelka99 Kiedy nadejdą nieszczęścia, za późno na ostrożność 29.01.06, 14:11
      Kiedy nadejdą nieszczęścia, za późno na ostrożność (*) (*) (*)

      współczuje tym rodzinom i ich bliskim (*) (*) (*)
    • eveceline (*)(*)(*)(*)(*) 29.01.06, 14:46
      • babcia_marysia Re: (*)(*)(*)(*)(*) 29.01.06, 14:51
        (*)(*)(*)
    • aqua696 Re: tragedia na g.ślasku-zapalmy znicz[*] 29.01.06, 14:50
      [*]
      • anik35 Re: tragedia na g.ślasku-zapalmy znicz[*] 29.01.06, 15:06
        Boże, dlaczego znowu wystawiasz naszą wiarę na próbę ? Dlaczego? Gdzie
        wczoraj byłeś, gdy walił się ten dach? Nie potrafię zrozumieć Twojej polityki,
        ale godzę się z Twą wolą.Wieczny odpoczynek racz Im dać Panie......[*]
    • zwiatrem (*) 29.01.06, 15:37

      • papuzka_gda dzis o 17.15 zapalmy swiece 29.01.06, 16:34
        Cała Polska zapala w niedzielę świeczki o godzinie 17.15. W katastrofie
        budowlanej hali targowej w Katowicach zginęło w sobotę co najmniej 66 osób.

        Polacy solidaryzują się w bólu i składają kondolencje rodzinom ofiar także za
        pomocą wpisów do Księgi Kondolencyjnej.

        W niedzielę o godzinie 17.15 - czyli dokładnie wtedy, gdy w sobotę zawalił się
        dach hali wystawienniczej - Polacy zapalą w swoich domach świeczki, by oddać
        hołd ofiarom katastrofy oraz złożyć wyrazy głębokiego współczucia wszystkim,
        których ta tragedia dotknęła.
    • akia_k Re: tragedia na g.ślasku-zapalmy znicz[*] 29.01.06, 16:37
      coś strasznego
      [*]
    • ewuha1 Re: tragedia na g.ślasku-zapalmy znicz[*] 29.01.06, 20:10
      [*]
    • vaniliaa1 Re: tragedia na g.ślasku-zapalmy znicz[*] 30.01.06, 08:21
      znam te tereny ...i chyba dlatego jeszcez bardziej to przezywam sad((
      (*)(*)
    • ach41 (*)(*)(*)(*)(*) 30.01.06, 09:00
    • ewula27 (*) 30.01.06, 15:19
    • dark_dream_lady [*][*][*][*][*][*] 30.01.06, 15:25
    • sylka22 [*] 30.01.06, 21:40

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka