kassienkak1 Re: tragedia na g.ślasku-zapalmy znicz[*] 29.01.06, 10:22 smutne [*] Odpowiedz Link Zgłoś
roxanna1336 Re: tragedia na g.ślasku-zapalmy znicz[*] 29.01.06, 10:24 (*) (*) (*) Odpowiedz Link Zgłoś
foretka ['] ['] ['] 29.01.06, 10:54 ~ foretka ~ mama Paulinki (13.09.2004r.) zapraszam na forum Zakątek Szczecińskich MaM Odpowiedz Link Zgłoś
amelka99 Kiedy nadejdą nieszczęścia, za późno na ostrożność 29.01.06, 14:11 Kiedy nadejdą nieszczęścia, za późno na ostrożność (*) (*) (*) współczuje tym rodzinom i ich bliskim (*) (*) (*) Odpowiedz Link Zgłoś
anik35 Re: tragedia na g.ślasku-zapalmy znicz[*] 29.01.06, 15:06 Boże, dlaczego znowu wystawiasz naszą wiarę na próbę ? Dlaczego? Gdzie wczoraj byłeś, gdy walił się ten dach? Nie potrafię zrozumieć Twojej polityki, ale godzę się z Twą wolą.Wieczny odpoczynek racz Im dać Panie......[*] Odpowiedz Link Zgłoś
papuzka_gda dzis o 17.15 zapalmy swiece 29.01.06, 16:34 Cała Polska zapala w niedzielę świeczki o godzinie 17.15. W katastrofie budowlanej hali targowej w Katowicach zginęło w sobotę co najmniej 66 osób. Polacy solidaryzują się w bólu i składają kondolencje rodzinom ofiar także za pomocą wpisów do Księgi Kondolencyjnej. W niedzielę o godzinie 17.15 - czyli dokładnie wtedy, gdy w sobotę zawalił się dach hali wystawienniczej - Polacy zapalą w swoich domach świeczki, by oddać hołd ofiarom katastrofy oraz złożyć wyrazy głębokiego współczucia wszystkim, których ta tragedia dotknęła. Odpowiedz Link Zgłoś
akia_k Re: tragedia na g.ślasku-zapalmy znicz[*] 29.01.06, 16:37 coś strasznego [*] Odpowiedz Link Zgłoś
vaniliaa1 Re: tragedia na g.ślasku-zapalmy znicz[*] 30.01.06, 08:21 znam te tereny ...i chyba dlatego jeszcez bardziej to przezywam (( (*)(*) Odpowiedz Link Zgłoś