Dodaj do ulubionych

Pomóżcie, jeśli możecie.

09.12.06, 17:22
wiadomosci.onet.pl/1447750,11,item.html
Obserwuj wątek
    • tropicana Re: Pomóżcie, jeśli możecie. 09.12.06, 22:54
      Nie możecie pomóc?
      Mama pięcioletniego chłopczyka, któremu lekarze przyszyli cztery paluszki, nie
      ma pieniędzy na powrót do domu (do piątki pozostałych dzieci).

"Kiedy stanął na izbie przyjęć trzymając swoje odcięte paluszki zawinięte w
      gazę poprosił, żebyśmy mu je przykleili, bo brat je niechcący odciął -
      opowiadał Maciej Paruzel ze szpitala Świętej Jadwigi w Trzebnicy."

Jest podany nr konta.

• tropicana Re: Pomóżcie, jeśli możecie. 10.12.06, 20:23
        Super ważne problemy poruszane na dzisiejszej emamie:

- "srający pies" (to cytat)
        - prostutucja
        - piękny dom z Superniani
        - barszcz czy grzybowa
        - lata 20-te czy w piżamkach.

Sądziłam, że przed świetami budzi się w ludziach miłosierdzie, a tu NIKT nie
        zainteresował się biednym, okaleczonym dzieciaczkiem i jego mamą, którzy nie
        mają nawet za co wrócić do domu, do pozostałej piątki dzieci.
        Wesołych Swiąt!!!
      • adamari1 Re: Pomóżcie, jeśli możecie. 10.12.06, 20:37
        ale jest jakis obowiazek odzywania sie tutaj, odhaczania sie na twojej liscie
        pomagających, czy cos w tym rodzaju? Oczekujesz, ze ktos zacznie TOBIE
        zobowiazywac sie do wpłaty pieniędzy? Jak napisalas, numer konta jest i
        zainteresowani z niego skorzystaja. Czego wiecej oczekujesz?
        • joanna266 adamari 10.12.06, 20:41
          moze autorka oczekuje tego ze pouzalamy sie forumowo nad losem tego dzieciaczka?
          mnie jakos nie kreci farumowe zawodzenie choc przyznam tu ze chlopczyka zal mi
          bardzosad
          • zuzka771 do: joanna266 16.12.06, 21:43
            Nad losem dzieciaczka warto się poużalać, bo cierpi zarówno z powodu biedy jak
            i wypadku. To dziecko nie jest winne warunkom, w jakich żyje. Nie musisz się
            użalać, nic nie musisz. Takich komentarzy też nie musisz pisać. Tu była prośba
            o pomoc, nie o oklaski czy owacje na stojąco.
    • mamciakam Re: Pomóżcie, jeśli możecie. 10.12.06, 20:32
      niewkurzej sie kobietko ,skąd wiesz ze nikt nie zainteresował sie i nie pomógł?
      czy z kazdym czynem miłosierdziatrzeba sie okazywac? co kazda ma wejsc na forum
      i sie chwalic" wysłałam kasę"? jak dałam lub dam to nas forum nie będę się chwalić
          • tropicana Re: Pomóżcie, jeśli możecie. 11.12.06, 18:00
            Mylisz sie. Żadnych zachwytów nad swoją postawą nie oczekiwałam (nawet nie
            pisałam, czy pomogłam). Liczyłam na życzliwe i pomocne potraktowanie rannego
            dziecka i jego ubogiej rodziny. Nie każdy przegląda internet - stąd moja
            informacja.
            Na zakończenie tego źle zrozumianego wątku fragment z dzisiejszego Super
            Expressu:
            "Trzebniccy lekarze apelują o pomoc dla rodziny Przybyłów. Pani Barbara ma
            szóstkę dzieci. Najstarsza córka wyszła już za mąż, a 16-letnia Kasia jest
            niepełnosprawna i przebywa w domu opieki. Z rodzicami mieszka jeszcze czwórka.
            Osiemnastoletni Przemek ma porażenie mózgowe i wymaga całodobowej opieki.
            Rodzice są na zasiłkach."
            • arwena_11 Re: Pomóżcie, jeśli możecie. 16.12.06, 22:15
              a możesz wkleić cały artykuł??, bo frament nic nikomu nie powie. Nawet nie ma
              informacji o tym gdzie mieszkają i jaka pomoc potrzebna.
              A powyższe zjadliwe wypowiezi prosze zakończyć miłe panie, bo tu nie miejsce na
              to.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka