Gość: MonikaM
IP: *.*
11.12.02, 10:56
Wlasnie jutro jedziemy do Polski na pare dni i sasiadka przyniosla mi sporo ciuchow, ktore nie sa juz jej potrzebne, a komus w Polsce moga sie przydac. Chetnych na nie na pewno znajde, ale pomyslalam tez o Was - emamy. Gdyby ktoras chciala, to sa to fajne rzeczy, prawie bez sladow uzywania, na osobe o wzroscie 160-165 cm i w rozmiarze 44-46. Jedyny problem to fakt, ze beda one do odbioru w Koszalinie.Moni