Dodaj do ulubionych

Szukam gry psychologicznej do przeprowadzenia:-)

12.01.08, 14:34
Hej dziewczyny,
szukam jakiejs fajnej gry psychologicznej do przeprowadzenia na
studiach (ludzie w wieku 24-30lat, grupa ok 12-15 osob).
Cos ciekawego, madrego i zabawnego.

Napiszcie prosze jak znacie albo podajcie linka - jesli jest gdzies
w necie.

Bede wdzieczna baardzosmile

Pozdrawiam ~ foretka ~ mama Paulinki
Zakątek Szczecińskich MaMsmile__1% dla Mateuszka
Wakacje 2008
Obserwuj wątek
    • foretka Re: Szukam gry psychologicznej do przeprowadzenia 14.01.08, 12:11
      Gry albo zabawysmile

      Moze jednak ktos zna?

      Pozdrawiam ~ foretka ~ mama Paulinki
      Zakątek Szczecińskich MaMsmile__1% dla Mateuszka
      Wakacje 2008
      • 26magda3 Re: Szukam gry psychologicznej do przeprowadzenia 14.01.08, 12:16
        hej!! a na jaki przedmiot??? i co znaczy "psychologiczna" - pytam,
        bo może mogłabym pomóc smile ale nie wiem jaki gry są "psychologiczne"
        • foretka Re: Szukam gry psychologicznej do przeprowadzenia 14.01.08, 13:19
          Magdasmile
          Kobieta prowadzaca przedmiot tak to nazwalawink
          I teraz trudno mi sformulowac o co jej chodzi - mysle, ze o zabawe,
          ktora cos moze pokazac albo nauczyc (np. ostatnio mielismy zabawe z
          przekazywaniem ustnym tresci bajki - nawiazywalo do umiejetnosci
          sluchania, stereotypow i aktywnego sluchaniawink
          A przedmiot to doradztwo zawodowe

          Pozdrawiam ~ foretka ~ mama Paulinki
          Zakątek Szczecińskich MaMsmile__1% dla Mateuszka
          Wakacje 2008
          • 26magda3 Re: Szukam gry psychologicznej do przeprowadzenia 14.01.08, 13:25
            znalazłam kiedyś coś takiego, ale nie wiem czy może być smile

            Naszkicuj ludzika.
            prosisz ludzi, żeby na kartce narysowali ludzika, a potem na
            podstawie jego wyglądu podobno można ocenić charakter osoby :
            Włosy - intelekt:
            pojedyncze - umysł analityczny, krytyczne
            loki, gęste - inteligencja twórcza, błyskotliwy
            łysy - rozważny, spokojny, obdarzony dobrą pamięcią.

            Głowa - zdolności:
            okrągła - matematyczne, umiejętność logicznego myślenia
            owalna - humanistyczne, umiejętność rozumienia ludzi
            podłużna (szeroka) - językowe, często zdolności twórcze
            trójkątna - zdolności manualne, techniczne.

            Usta - stosunek do świata i ludzi
            uśmiechnięte, szerokie - pogodny, optymista, lubi ludzi
            wąskie uśmiechnięte - dobry, współczujący, rozumie ludzi
            proste (kreska) - realista, od ludzi wymaga zrozumienia
            brak ust - pesymista, ostrożny w kontaktach z ludźmi.

            Oczy - świat uczuć:
            okrągłe - bujne życie duchowe i uczuciowe
            ze źrenicą - romantyk
            kropki - ostrożny w uczuciach, wstydliwy.

            Uszy narysowane oznaczają idealistę.

            Tułów:
            okrągły - dobroć i wielkoduszność, pobłażanie sobie i
            ludziom
            owalny - umiejętność współżycia z ludźmi, umiejętność
            współdziałania
            kreska - egoizm, indywidualizm, upór

            Ręce i nogi:
            grube - pracuje dla pieniędzy, ambitny, gorliwy, efektywny
            kreseczki proste - konserwatysta, ceni stabilizację,
            cierpliwy i pracowity
            biegnące - cechy przywódcze, twórczy, szybko podejmuję
            decyzję.

            Ubranie:
            brak - rozrzutny, hojny
            ogólne - uporządkowany finansowo, ostrożny w interesach.
            szczegóły - oszczędny, skromny.

            Płeć:
            tak - ryzykant, hazardzista
            • katse Re: Szukam gry psychologicznej do przeprowadzenia 14.01.08, 13:48
              znam fajną grę, którą wprowadza się w temat "komunikacja" - taka
              międzyludzka.

              Czyli co trzeba aby się rozumieć. Można ją prowadzić, gdy prowadzimy
              warsztaty z nowego przedmiotu dla ludzi, albo gdy chcemy pokazać na
              jakiś warsztatach z mediacji jak ważne jest jednakowe rozumienie
              pojęć.

              Jak chcesz to spróbuję Ci ją opisać.

              K
              • foretka Re: Szukam gry psychologicznej do przeprowadzenia 14.01.08, 14:00
                Bardzo chcesmile

                Pozdrawiam ~ foretka ~ mama Paulinki
                Zakątek Szczecińskich MaMsmile__1% dla Mateuszka
                Wakacje 2008
              • foretka Do Katse:-) 16.01.08, 20:19
                Czy moglabys opisac ta gresmile? Mam ja przeprowadzic w piatek.

                Gra Ni.tki jest fajna ale za dluga, a rysowanie ludzika - Magdy
                zrobie jako szybkie wprowadzenie.

                Bede wdzieczna na maxasmile

                Pozdrawiam ~ foretka ~ mama Paulinki
                Zakątek Szczecińskich MaMsmile__1% dla Mateuszka
                Wakacje 2008
    • ni.tka Re: Szukam gry psychologicznej do przeprowadzenia 14.01.08, 19:36
      Hej.
      Gdy ja bylam na studiach(pedagogiczne) to na jakis zajeciach jedna z
      dziewczyn przeprowadzila z nami zabawe pt "Mafia". Ponizej przesylam
      ci link do tej gry, chociaz ta ktora ale musze przyznac ze nie
      pamietam dokladnie jej przebiegusmile
      pl.wikipedia.org/wiki/Gra_w_mafi%C4%99

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka