Hej dziewczyny,
szukam jakiejs fajnej gry psychologicznej do przeprowadzenia na
studiach (ludzie w wieku 24-30lat, grupa ok 12-15 osob).
Cos ciekawego, madrego i zabawnego.
Napiszcie prosze jak znacie albo podajcie linka - jesli jest gdzies
w necie.
Bede wdzieczna baardzo
Pozdrawiam ~ foretka ~ mama Paulinki
Zakątek Szczecińskich MaM
__
1% dla Mateuszka
Wakacje 2008