junit Re: tez atrakcja-puscic sie z tepym brudasem hehe 16.12.05, 19:28 Znasz POLSKIE przysłowie "sądze Ciebie wobec siebie"? Jestem pewna, że wielu z tych jak ich nazywasz "tępych brudasów", jest o niebo mądrzejszych od Ciebie i dużo czyściejszych. Jesteś kolejnym przykładem na to, że my Polacy jesteśmy wyjątkowo nietolerancyjnym narodem. Rozejrzyj się dobrze po naszych ulicach a znajdziesz na nich więcej tępych brudasów niż w Egipcie! I jeszcze jedna dobra rada, poszukaj również tępego brudasa w swoim lustrze! Pozdrawiam! Odpowiedz Link Zgłoś
lk20000 Re: tez atrakcja-puscic sie z tepym brudasem hehe 20.02.06, 14:22 Pluszowymisiek ma racje. Co to za atrakcja? Zbierają pieniądze, wyjeżdzają i łapią tubylca, aby się z nim przespać, a później płaczą i wzajemnie się przestrzegają. Może przesadził z tym "tępy", ten wyraz powinien odnieść do naszych panienek. Odpowiedz Link Zgłoś
emis22 Re: tez atrakcja-puscic sie z tepym brudasem hehe 20.02.06, 16:36 No nastepny powiedzial/a co wiedzial/a.... Odpowiedz Link Zgłoś
rikifiki Re: tez atrakcja-puscic sie z tepym brudasem hehe 20.02.06, 23:13 emis22 napisała: > No nastepny powiedzial/a co wiedzial/a.... taa..."No nastepny powiedzial/a co wiedzial/a...."a ty kim,czy raczej czym jestes?Juz nawet nad Nilem nikt ciebie nie chce? Odpowiedz Link Zgłoś
emis22 Re: tez atrakcja-puscic sie z tepym brudasem hehe 21.02.06, 00:04 Po 1sze primo...jestem dziewczyną...nie czym. Po 2drugie primo..gdybys mnie zobaczył, to bys sie zesral.Nie tylko nad Nilem,ale i nad naszą Wisła nie brakuje mi adoratorów. Po 3...tepaku..mam meza, Polaka, jestem z tego bardzo dumna, a na forum wypowiadam sie do takich jak Ty, bo mamy z mezem wielu egipskich przyjaciol, i wqurza nas jak sie ich bezpodstawnie i bezzimiennie obraża... wiec zbastuj chloptasiu z tymi swoimi docinkami..Aha i powtórka z podstawówki by się przydała, ponieważ slówka typu Ty, Ciebie itp piszemy dużą literką...Pani nie nauczyła w szkole? Odpowiedz Link Zgłoś
rikifiki Re: tez atrakcja-puscic sie z tepym brudasem hehe 21.02.06, 03:48 emis22 napisała: > Po 1sze primo...jestem dziewczyną...nie czym. Po 2drugie primo..gdybys mnie > zobaczył, to bys sie zesral.Nie tylko nad Nilem,ale i nad naszą Wisła nie > brakuje mi adoratorów. Po 3...tepaku..mam meza, Polaka, jestem z tego bardzo > dumna, a na forum wypowiadam sie do takich jak Ty, bo mamy z mezem wielu > egipskich przyjaciol, i wqurza nas jak sie ich bezpodstawnie i bezzimiennie > obraża... > wiec zbastuj chloptasiu z tymi swoimi docinkami..Aha i powtórka z podstawówki b > y > się przydała, ponieważ slówka typu Ty, Ciebie itp piszemy dużą literką...Pani > nie nauczyła w szkole? > Po 1sze primo...jestem dziewczyną...nie czym.-To nawet czuc... > gdybys mnie > zobaczył, to bys sie zesral.-Ze smiechu,czy ze strachu? Nie tylko nad Nilem,ale i nad naszą Wisła nie > brakuje mi adoratorów. -Coz, kazda stwora... Po 3...tepaku..mam meza, Polaka, jestem z tego bardzo > dumna...-Wspolczuje mu,no chyba ze jestescie dobrana para... wiec zbastuj chloptasiu z tymi swoimi docinkami..Aha i powtórka z podstawówki b > y > się przydała, ponieważ slówka typu Ty, Ciebie itp piszemy dużą literką...Pani > nie nauczyła w szkole?-Slowka Ty,Ciebie pisze siez duzej litery w stosunku do osob w celu podkreslenia szacunku do tejze osoby.W twoim przypadku nawet powtorka z podstawowki juz nie pomoze-przyklad-Po 1sze primo..."po pierwsze pierwsze",ale pojdzmy dalej"Po 2drugie primo"po drugie pierwsze":-))Jak nie znasz jezykow matole to ich nie uzywaj! Odpowiedz Link Zgłoś
markonella Re: tez atrakcja-puscic sie z tepym brudasem hehe 21.02.06, 14:13 rikifiki - jak mozna pisać o kimś matole itd ... brak tobie szacunku do samego siebie pokazujesz to właśnie tym co piszesz. Szkoda gadać twoj nick mówi sam za siebie .. Odpowiedz Link Zgłoś
rikifiki Re: tez atrakcja-puscic sie z tepym brudasem hehe 21.02.06, 16:15 Coz,czasem kazdego troche ponosi,ale jakos nie dostrzegam komentaza do slow emis22 w poprzednim poscie.Czyzby wszystko bylo jak nalezy? Odpowiedz Link Zgłoś
emis22 Re: tez atrakcja-puscic sie z tepym brudasem hehe 21.02.06, 16:31 do rikifiki: masz racje, kazdego ponosi, byc moze i ja sie zbyt unioslam ze swymi postami, ale mamy tylu przyjaciol w Egipcie (zarówno kobit i jak i mezczyzn), ze takie ogolnikowe wypowiedzi na temat "wszytskich arabów" wg mnie nie sa na miejscu. Wiec z racji tego,iz jestem osobą dobrze wychowaną - przepraszam jezeli urazilam... Odpowiedz Link Zgłoś
olo3000 Re: tez atrakcja-puscic sie z tepym brudasem hehe 26.03.06, 11:46 Widze, że lekcja od rikifiki została przyswojona. Brawo dla nauczyciela.Abys rikifiki wiecej kobiet naprowadzil na dobra droge i blachy im poprostowal. 3mam kciuki! :) Odpowiedz Link Zgłoś
a_ciasteczko Do emis22 08.04.06, 22:57 Naprawde jestes dumna z męża??? forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=24864&w=32133005&a=32133005 Odpowiedz Link Zgłoś
abdul-abdul Re: Do emis22 08.04.06, 23:04 Ciasteczko, ja znam laske. Lubi brac do buzi, nawet jak sie nie mylem przez tydzien. Fajna i niewymagajaca dziewczynka:-) Moze sie wstydzi , ze lubi nas, chlopakow z Egipt? Odpowiedz Link Zgłoś
emis22 Re: Do emis22 10.04.06, 07:38 Do a cisteczko: nie wiem co to ma wspolnego z tym forum...... Do Abdul abdul: z głupimi sie nioe dyskutuje.... Odpowiedz Link Zgłoś
a_ciasteczko Re: Do emis22 11.04.06, 20:04 To, co piszesz ma duzo wspolnego z forum. Jesteś jedną z lasek, ktore dały sie nabrać na czułe słówka jakiegos egipskiego wypierdka, a strugasz wielką obrończynię (bezinteresowną oczywiscie, bo przeciez masz męża, z ktorego jestes dumna, hehe) uciśnionych Polek, ktorych reputacja jest szargana na tym forum. Śmiech na sali. Odpowiedz Link Zgłoś
emis22 Re: Do emis22 12.04.06, 00:00 JAKBYS DOBRZE CZYTALA,ZE ZROZUMIENIEM TO BYS WIEDZIALA,ZE WLASNIE JA DZIEKI KOMUS-KTO CHLOPAKA ZNAL.. NIE ZAUFALAM...BO: 1.JAK PRZYJECHALAM TO SIE DOWIADYWALAM O OSOBE I PO TYM JAK SIE DOWIEDZIALAM TO SOBIE ODPUSCILAM... 2.A MEZA WTEDY NIE MIALAM.....MAM TERAZ..OD NIEDAWNA... WYJASNIAM TO DO TWOJEJ WIADOMOSCI....CHOCIAZ UWAZAM TO ZA NIEPOTRZEBNE...BO TYLKO WINNY SIE TłUMACZY.... p.S. NALEZY CZYTAC POSTY OD POCZATKU...I ZE ZROZUMIENIEM...GLUPIE OSADY POZOSTAWIC DLA SIEBIE...I CO MA PIERNIK DO WIATRAKA,ZE KOGOS BRONIE??? I CO MA Z TYM WSPOLNEGO MOJ MAZ??? NO TO JUZ NIE ZROZUMIALE... Odpowiedz Link Zgłoś
wymiatator1 Re: Do emis22 24.07.06, 17:13 to chyba jednak coś wspólnego ma. ktoś tu pisze, że jest dumny z męża a okazało się, że puszczanie się nieobce... Odpowiedz Link Zgłoś
mirasma Re: tez atrakcja-puscic sie z tepym brudasem hehe 08.05.06, 05:48 Ty intelektualistka. Po pierwsze to primo a po drugie to secundo. Chamki głupolki się odzwają. Zesrać, to my się chyba nie zesramy jak cię zobaczymy. W gebie masz kolakę, co to za atrakcja. Polkom wszystkim się wydaje, ze są piękne a większość to tylko małe, głupie suczki. Pewnie siedzisz w tym swoim Egiptowie i obsrane gacie pierzesz Arabowi i nie mozesz zniesć, że inne traktują arabstwo tak jak na to zasługują czyli tani burdel. Kosztują niewiele, jak nam zrobią co trzeba to się ich natychmiast pozbywamy. A prawda jest taka, że to nieprzecietne brudasy. Tylko biali mężczyźni są w miarę czyści ale wśród nich trudno znaleźć porządną męską kurwę i taka cała prawda. Odpowiedz Link Zgłoś
a_ciasteczko Re: tez atrakcja-puscic sie z tepym brudasem hehe 12.04.06, 18:45 Z tego co widze, mialas słabośc do animatorow, hahahahahahaha: forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=24864&w=31306431&a=32014842 forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=24864&w=32015327&a=32015327 Faktycznie, widac, ze ten chlopina bardzo ci byl obojętny. Tym bardziej, ze cos dziwnie wzburzona jesteś, gdy o nim piszesz..Tęsknisz, co lalunia??? Odpowiedz Link Zgłoś
emis22 Re: tez atrakcja-puscic sie z tepym brudasem hehe 12.04.06, 21:21 Hmm.najpierw radzilabym spojrzec na date.... potem na inne posty.... DOKLADNIE PRZECZYTAC!!! ZE ZROZUMIENIEM(podkreslam) a dopiero potem zabierac glos.... ja mam to szczescie ze najpierw sie wypytalam...i nie zaufalam...a tesknie tylko i wylacznie za sloncem, bo nie ma go w POLSCE juz dosc długo.... P.S. nie wiem czy jestes kobieta czy mezczyzna,ale jesli jestes kobietą to jak TY dotarłas na "to forum" zapewne cos Cie musiało zaciekawic, bo jesli przypadkiem, to temat ten bylby Ci objetny,a widze ze z zapalem sie udzielasz, a jesli męzczyzną to czego szukasz na Forum o facetach... cos z orientacja nie teges???? Aha i nie bylam wzburzona...tylko szukalam info, a jak znalazlam to podziekowalam jeszcze..no ale tego postu nie przytoczylas.... no coz czytanie ze zrozumieniem i od poczatku - trudna sprawa co dla poniektórych... Odpowiedz Link Zgłoś
a_ciasteczko Re: tez atrakcja-puscic sie z tepym brudasem hehe 12.04.06, 22:18 Ktos mi dal linka do tego forum, z komentarzem, ze mozna sie tu nieźle posmiac z polskich idiotek, co daja dupy w Egipcie, a poźniej placzą, ze egipski je ruchacz olał. No i miał racje, kretynek tu co niemiara. Nieważne, czy jestem facetem, czy kobietą, czy sadzisz, ze poczucie humoru zarezerwowane jest dla konkretnej plci? I nie bredx mi tu o czytaniu ze zrozumieniem, ta gadka to odwracanie kota ogonem - broniąc egipskich dupodajek tak naprawde chcesz bronic siebie, tylko po co, czy naprawde uważasz, za jakis fiucina z egipskiego kurortu dyma Polki z miłości??? Hehehehe, tos glupia, jak but:))))) Co na to mężus??? Odpowiedz Link Zgłoś
emis22 Re: tez atrakcja-puscic sie z tepym brudasem hehe 12.04.06, 22:44 No a ta znow meza mi w to wciaga,no nie moge.Moj maz nie czasu na takie pierdoły,aby oceniac kogos.Jego nie interesuja inne laski i to co one robia i z kim.i ja tez tak uwazam.To jest indywidualna sprawa kazdego.Ja sie w ogole ale to wogole nie wstydze ze sie o kogos zapytalam,a tym bardziej,ze dzieki temu sie wlasnie dowiedzialam jacy sa"Ci" panowie.A wszytsko dzialo sie przed slubem,...i tyle w tym temacie,bo ta gadka do niczego nie prowadzi... Odpowiedz Link Zgłoś
emis22 Re: tez atrakcja-puscic sie z tepym brudasem hehe 12.04.06, 22:49 Aha...zapomnialam dodac... dla twej informacji... uwazam jak ty - oni sie nie zakochuja... wiekszosci chodzi o jedno... ale po co sie w to mieszac, jak któras chce tak zyc to jej sprawa... a co do kolesi z Egiptu, ktorzy "dymaja" Polki, Rosjanki, Niemki itp.... mysle ze Nasi Polscy chlopcy nie zawsze chodza do łózka z milosci... nieprawdaz??? a jakos to was tak nie bulwersuje.... jakas chora obsesja na punkcie arabów... Odpowiedz Link Zgłoś
mirasma Re: tez atrakcja-puscic sie z tepym brudasem hehe 08.05.06, 06:03 Lalunia nigdy za maz nie wychodzila, to bzdury, jeszcze w lutym tak pisala na forum: Re: MUSTAFA"SASA" z Sea Gull Autor: emis22 Data: 21.02.06, 14:36 + dodaj do ulubionych wątków + odpowiedz cytując + odpowiedz Witam, szukalam informacji o ty czlowieku, bardzo bardzo dawno...no i teraz to juz nie aktualne,ale jesli Ty bys chciala cos wiedziec, to pisz na maila ok emis22@gazeta.pl Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
karos84 Re: tez atrakcja-puscic sie z tepym brudasem hehe 08.05.06, 10:21 Co za ludzieeeeeeeee! Dajcie dziewczynie spokój i lepiej pilnujcie własnej d...! Sądzę, że z Ciebie też byśmy mogli się pośmiać dziewczyno ( ciasteczko) Odpowiedz Link Zgłoś
mirasma Re: tez atrakcja-puscic sie z tepym brudasem hehe 09.05.06, 08:26 Re: Przybywajta do Egipt!!!!!! Autor: emis22 Data: 02.01.06, 14:20 + dodaj do ulubionych wątków + odpowiedz -------------------------------------------------------------------------------- A co frajerzy...zal wam dupe sciska..ze to nie wam robia i nie wam daja???? I ze musicie ladowac sie z grucha w Playboya lub Penthausa...albo calowac sie z dmuchana "Lolita"...ich dupa ich sprawa..co was to do Q..rwy nedzy obchodzi, przecierz nie wyplakuja sie takim cwokom jak wy na ramieniu...a to czy sa glupie to tez ich sprawa... to obrazanie Egipcjan to tez wam nie wychodzi za bardzo..bo Oni sa czytsi niz wy Polacy.....na dyskotece albo w lokalu rzygac sie chce od waszego potu...radze w koncu zainwestowac w dobre perfumy i mydlo...nawet szare...lepsze takie niz zadne...i te wsze wiecznie upierdzielone buty...adidasy..ktore zakladacie do swetra....i spodni od dresu...az sie plakac chce... Od Egipcjana nie poczujecie zadnego smrodu, bo oni przed kazda modlitwa sie obmywaja,a modla sie nawet 5 razy dziennie...wiec szacuneczek... a i ubieraja sie tysiac razy lepiej i to w takie marki ze Wy o nich pojecia nie macie, bo w waszych szafach Adidas goruje i to w dodatku ze stadionu...albo inny chlam...aha i tik taki Panowie z Polski..tik taki...bo jak zaczepiacie na dyskotece panny to wam "jedzie"...a poza tym,to radze wziasc od Egipcjan lekcje " dobrej gadki" dgy chcecie poderwac panne...bo wasza jest nedzne..i wiecznie ta sama.... No i pewnie was boli ze sa od was przystojniejsi...bo wy Polacy..wiecznie blade ryje i zapadniete klaty..i w dodatku na parkiecie jak robocopy...buhehehheh wiec chlopaki : PROSTOWAC SIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!! P.S. Nie jestem zadna fanatyczka ani milosniczka panow z Egiptu...ale rzygac mi sie chce gdy przygania kociol grnkowi...wiec radze Panom teraz zwalic gruche w kolejny miesiecznik ckm-u i zbastowac.... Odpowiedz Link Zgłoś
wymiatator1 Re: tez atrakcja-puscic sie z tepym brudasem hehe 24.07.06, 17:18 czyżby kolejna skrzywdzona kobieta?? a może baterie się skończyły?? polecam sklep sieci IKEA - 10 paluszków za jedyne 9,90zł. może ci pomoże. Odpowiedz Link Zgłoś