lexyniunia
07.03.06, 11:21
witam,
właśnie wróciłam z objazdówki po Egipcie, zainteresowanym prześlę zdjęcia
było wspaniale, Egipt z zupełnie innej strony, największe wrażenie zrobiły na
mnie biedne ale uśmiechnięte dzieci z wioski nubijskiej, które swoje buźki
ustawiały do zdjęć
najchętniej zostałabym tam na zawsze
pozdrawiam ciepło wszystkim miłośników Egiptu
Lexyniunia