Dodaj do ulubionych

objazdówka

07.03.06, 11:21
witam,

właśnie wróciłam z objazdówki po Egipcie, zainteresowanym prześlę zdjęcia
było wspaniale, Egipt z zupełnie innej strony, największe wrażenie zrobiły na
mnie biedne ale uśmiechnięte dzieci z wioski nubijskiej, które swoje buźki
ustawiały do zdjęć
najchętniej zostałabym tam na zawsze

pozdrawiam ciepło wszystkim miłośników Egiptu

Lexyniunia
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka