Gość: kura26 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.06.06, 12:22 Wróciłeś już z Makadi.Napisz proszę co zmieniło się odtamtego roku, co dobudowali, co otworzyli nowego. o Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Gosia Re: Do cairo IP: *.chello.pl 11.06.06, 13:47 Pozwolę sobie zamiast cairo:) Są nowe restaurcje, 1 zamknięta. Baseny są wyremontowane tzn zamiast farby są kafelki. Budowa od strony Grand Palace nadal trwa. Ze spraw mniej pozytywnych to łatwo zauważyć, że obsługa już nie stara się tak jak w zeszłym roku co chyba jest spowodowane zmianą kadry zarządzającej. No i ręczniki basenowe są wymieniane w pokojach wieczorem, a nie przy basenach. Ogólnie jednak jest OK. Odpowiedz Link Zgłoś
cairo7 Re: Do cairo 11.06.06, 13:59 Hej!Najpierw chciałem podziękować wszystkim za miłe towarzystwo na urlopie,a było nas malutko i każda"sztuka"była ważna.Robiliśmy wszystko co się dało,żeby rozruszać to smętne zachodnioeuropejskie towarzystwo i czasem nam się udawało....tylko ciiiii,żeby się nie wydało.Co do zmian w porównaniu z ubiegłym rokiem :Puma1,Krzyś lub jego żona ,mogą odnieść się dokładniej-ja byłem tam pierwszy raz.W remoncie jest restauracja na basenie Grandu.We włoskiej ponoć w tamtym roku był większy wybór przystawek.Piwo na plaży-tylko w jednym barku (pomijam lagoon) i nie zawsze zimne i nagazowane(dla mnie klęska).Na plazy w barkach-brak wody sodowej.Palast prawie skończony-roboty wewnętrzne,niezauważalne.Ręczniki plażowe przynoszone do pokoju.Do 24 było co robić-potem cisza nocna.Ogólnie bajkowo-tylko trochę nudno. Odpowiedz Link Zgłoś