IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.06.06, 12:22
Wróciłeś już z Makadi.Napisz proszę co zmieniło się odtamtego roku, co
dobudowali, co otworzyli nowego.













o
Obserwuj wątek
    • Gość: Gosia Re: Do cairo IP: *.chello.pl 11.06.06, 13:47
      Pozwolę sobie zamiast cairo:)
      Są nowe restaurcje, 1 zamknięta. Baseny są wyremontowane tzn zamiast farby są
      kafelki. Budowa od strony Grand Palace nadal trwa. Ze spraw mniej pozytywnych
      to łatwo zauważyć, że obsługa już nie stara się tak jak w zeszłym roku co chyba
      jest spowodowane zmianą kadry zarządzającej. No i ręczniki basenowe są
      wymieniane w pokojach wieczorem, a nie przy basenach.
      Ogólnie jednak jest OK.
    • cairo7 Re: Do cairo 11.06.06, 13:59
      Hej!Najpierw chciałem podziękować wszystkim za miłe towarzystwo na urlopie,a
      było nas malutko i każda"sztuka"była ważna.Robiliśmy wszystko co się dało,żeby
      rozruszać to smętne zachodnioeuropejskie towarzystwo i czasem nam się
      udawało....tylko ciiiii,żeby się nie wydało.Co do zmian w porównaniu z ubiegłym
      rokiem :Puma1,Krzyś lub jego żona ,mogą odnieść się dokładniej-ja byłem tam
      pierwszy raz.W remoncie jest restauracja na basenie Grandu.We włoskiej ponoć w
      tamtym roku był większy wybór przystawek.Piwo na plaży-tylko w jednym barku
      (pomijam lagoon) i nie zawsze zimne i nagazowane(dla mnie klęska).Na plazy w
      barkach-brak wody sodowej.Palast prawie skończony-roboty
      wewnętrzne,niezauważalne.Ręczniki plażowe przynoszone do pokoju.Do 24 było co
      robić-potem cisza nocna.Ogólnie bajkowo-tylko trochę nudno.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka