Dodaj do ulubionych

Wylatuję do Egiptu na stałe już za kilka dni

13.06.07, 17:21
Dostaliśmy wraz z żoną doskonałą ofertę, całkiem przypadkowo trafiłem na mail
od pewnego uchodźcy z Nigerii, poszukiwał pomocy w wyjeździe ze swojego kraju
gdzie był szykanowany, a miał zdeponowaną w banku sporą sumkę a brakowało mu
tylko środków na ruszenie całej sprawy.
Jako człowiek z natury nieufny poprosiłem o przysłanie mi dokumentów.
Jakież było nasz zdziwienie gdy pocztą faktycznie przyszła pokaźna paczka z
przeróżnymi dokumentami, część przetłumaczona na angielski.
Pan Leafe(bo tak się nazywa ten jegomość) zaproponował nam po dłuższej
wymianie maili interes, my wysyłamy mu na pokrycie kosztów 80 tysięcy dolarów,
on natomiast po załatwieniu całej sprawy oddaje nam z równiutkie PÓŁ
MILIONA!!! Dolarów amerykańskich!! Z powodu że nie dysponowaliśmy taką sumą
postanowiliśmy sprzedać mieszkanie, co z resztą już uczyniliśmy.
Pieniążki wysłaliśmy za pomocą banku. Mamy się z Leafe spotkać na lotnisku w
Kairze. Lecimy z Warszawy przez Stambuł. Kurcze aż sami z żoną nie wierzymy we
własne szczęście! Postanowiliśmy od razu po przylocie i odebraniu gotówki
zakupić elegancki apartament w Hurghadzie.
Dolce Vita! Oczywiście nie zapomnę o Was, z pewnością niektórzy z Was odwiedzą
nas już jak się zadomowimy.

Obserwuj wątek
    • sharmdiver Re: Wylatuję do Egiptu na stałe już za kilka dni 13.06.07, 17:27
      To byłoby śmieszne gdyby nie to, iż naprawdę znajdują się tacy frajerzy.
      Inny "numer" to pomoc w "odzyskaniu" pieniędzy przez założenie konta...
      Jak dostaniecie taki mail NATYCHMIAST zgłaszajcie na policję...
      • wiecejniewroce Re: Wylatuję do Egiptu na stałe już za kilka dni 13.06.07, 17:36
        ...jako, że nie jestem obojętny na ludzką krzywdę :-) mam nadzieję, że ten
        temat to jakaś prowokacja...
        • cameltravel Re: Wylatuję do Egiptu na stałe już za kilka dni 13.06.07, 17:39
          hahahahahaha ale sie ubawiłam
          Gratuluję
          :)

          - słuchaj ja sprzedam swoje mieszkanie też i podeśłę ci jeszcze parę tysiaków
          toż to interes życia !!

          no i uściskaj czarny człowiek - toz to uczciwe stworzonko :)


          a tak powaznie fakt faktem podobna sprawa zakończyła sie strasznie dla pewnego
          niemca.
          podobne maile przychodza i do mnie :)

          Ewa
    • iberia.pl Re: Wylatuję do Egiptu na stałe już za kilka dni 13.06.07, 17:47
      :-DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD congratulation

      hmmm mily sen, prawda?a teraz trzask prask i powrot do rzeczywistosci :-DD
    • pc-maniac Re: Wylatuję do Egiptu na stałe już za kilka dni 13.06.07, 17:52
      Muszę napisać że się na Was zawiodłem, najwyraźniej zazdrość przez Was przemawia!
      Macie mnie za dzieciaka czy niedoświadczonego życiowo?
      Napisałem przecież że człowieka sprawdzaliśmy, nawet telefonowaliśmy do Nigerii
      do Urzędu Sprawiedliwości, wszystko jest wielokrotnie sprawdzone!
      Mało tego! Kontaktowaliśmy się już z człowiekiem który pomógł innemu
      urzędnikowi, pokazywał nam zdjęcia ze swojej rezydencji w jakiej mieszka teraz!
      To wszystko jest absolutnie pewne!
      • pc-maniac Re: Wylatuję do Egiptu na stałe już za kilka dni 13.06.07, 18:06
        Tu nawet mam strone internetową banku w którym są zdeponowane środki.
        www.stanbic.com.ng/SBIC/Frontdoor_02_02/0,2454,9676028_9677864_0,00.html
        I co, ten bank to też nie istnieje?
    • werciula Re: Wylatuję do Egiptu na stałe już za kilka dni 13.06.07, 18:09
      Coś mi się wydaje, że wyrasta nam wątek na miarę przygód z Jasiem:))))
      • pc_maniac > Coś mi się wydaje, że wyrasta nam wątek 13.06.07, 18:35
        werciula napisała:

        > Coś mi się wydaje, że wyrasta nam wątek na miarę przygód z Jasiem:))))


        Cóż, żałuję, że muszę Was rozczarować. Niestety to nie ja ukrywam się pod
        nickiem "pc-maniac". Dla mało spostrzegawczych - zwróćcie uwagę jak się pisze
        mój prawdziwy nick.

        Ale poczucie humoru ponoć mam, więc niech "pc-maniac" kontynuuje swój wątek ;o)
        • seatac Re: > Coś mi się wydaje, że wyrasta nam wątek 13.06.07, 21:23
          Wyglada na to ze wyrasta nam kolejny maniak. A juz kiedys cos podobnego bylo...

          forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=622&w=23279825&a=23310528
        • staniwaw Re: > Coś mi się wydaje, że wyrasta nam wątek 15.06.07, 10:20
          Az mi serce mocno zalomotalo,czyzby ten prawdziwy pc_maniac byl tak naiwny???
          szybko sie zorientowalem, i dobrze niech "nasz "pc_maniac zostanie w Polsce tu
          jest potrzebny,wiemy jaki jest ekcentryczny w swoich wypowiedziach ale
          przynajmniej normalny,ma wiedze,niechaj sie nia dzieli nadal.Natomiast ten
          szalony podroba pc-maniac,niech leci,cos mu odbija albo jest
          frustratem.Szanowny pc:-podrobo,to nie jest forum psychikow,a te przygode o
          wymianie 80 tys $ na 500 tys $,opisz do gazety FAKT,zrobia ci fotke,bedziesz
          popularny,a moze tylko zaistniejesz ale o to Ci przeciez chodzilo,lub
          temperetura w Polsce ostatnio wysoka-tez moze byc powodem bolu glowy.
    • anik731 Re: Wylatuję do Egiptu na stałe już za kilka dni 13.06.07, 20:32
      Ale ulga uffff....... bo myślałam że jestes głupi, no i mógłbyś przebić wątek
      Jasia i co wtedy? Pozdrawiam
      • pc_maniac Do anik731 13.06.07, 20:37
        Gdybyś dokładniej wczytała się w wątek niejakiego Jasia, to może
        stwierdziłabyś, że to poprostu jakiś jajcarz forumowy (a nie głupek), który
        może chciał nieco rozruszać forum w dość specyficzny sposób.

        Uważam, że nic nie przebije wątku wyprawy małym FIACIKIEM do Egiptu ;o)

        Tylko po co podszywać się pod kogoś by wrzucić na forum nieco humoru?!
        • anik731 Re: Do pc maniak 14.06.07, 20:48
          Nasze poczucie humoru chyba się różni.... a wątek Jasia ciągnie sie bez końca a
          dla mnie osobiście i bez sensu.
          • elsalvador1 Re: Do pc maniak 16.06.07, 09:33
            anik731 napisała:

            > Nasze poczucie humoru chyba się różni.... a wątek Jasia ciągnie sie bez końca
            a
            >
            > dla mnie osobiście i bez sensu.
            Hmmm,czy widziałaś ostatnio gdzieś Jasia bo raczej jeżeli nie pojechał tym
            fiacikiem z miesiąc temu i jest teraz gdzieś w okolicach ... Stambułu to na
            forum go napewno niema więc co jest dla Ciebie bez sensu poza Twoim
            postem ???!!!
          • staniwaw Re: Do pc maniak 16.06.07, 23:22
            NO I UZYSLAŁ TO CZEGO PRGNĄL TEN MANIAC /PODRÓBA/ ZAISTNIAŁ!!!!!!!!!! A NIECH
            LECI SOBIE
    • derduch Re: Wylatuję do Egiptu na stałe już za kilka dni 21.06.07, 20:33
      Tak sobie pomyślałem że ten link będzie tutaj idealnie pasował...
      wiadomosci.wp.pl/wiadomosc.html?kat=1342&wid=8952023&rfbawp=1182450714.560
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka