Dodaj do ulubionych

AMC - posiłek

21.12.07, 19:05
Mam pytanko odnosnie lini AMC: czy latajac z BP Sun&Fun jest na
pokladach samolotow tych linii posilek wliczony w cene, czy tez nie?
Przelot Poznan - Sharm.
Obserwuj wątek
    • asia19l Re: AMC - posiłek 21.12.07, 19:50
      Nie martw się latając liniami AMC niezaleznie od BP w jakim
      wykupiłeś wycieczkę dostaniesz papu...

      Pozdrawiam
      • asik801 Re: AMC - posiłek 21.12.07, 21:51
        Jeżeli będziesz leciał wieczorem to skosztujesz "przepysznych"
        wędlin, ochydnej kawci.... Jedyne co mi smakowało to ciacho.
        Nie ma co ukrywać posiłek w wydaniu zimnym jest okropny.
        Ale zawsze można zjeść coś swojego przed lotem ;)
        • cairo7 Re: AMC - posiłek 22.12.07, 11:15
          Od 1 listopada coś się pozmieniało i posiłek radze dobrze potwierdzić w
          bp.Napoje są na 100%.Zawsze za to można liczyc na usmiech załogi i jej -chęć
          służenia pomocą,czego nie można powiedzieć o "gwiazdach" z centralwingsa!
          • pn-m Re: AMC - posiłek 07.01.08, 17:29
            W koncowce listopada i na poczatku grudnia 2007 posilek byl na
            pokladzie samolotu. O jakosci sie nie wypowiadam.

            pn-m
            • cairo7 Re: AMC - posiłek 07.01.08, 19:07
              Pewnie bym odpuścił....no ale se....Pani poprzedenia miala dlugi lot..ze dwa
              miesiące..MI laski powiedaly,że żarełko raczej nie będzie...trzeba sprawdzać u
              sprzedawcy:)
    • traltus Re: AMC - posiłek 07.01.08, 19:47
      Tak w ogóle to tego żarełka na pokładzie AMC nie da się wąchać a co
      dopiero jeść. Te cztery godzinki lotu można chyba jakoś wytrzymać
      albo najeść się w domu czy na lotnisku. Można też zabrać ze sobą
      jakiegos dobrego wafelka albo jabłko i sprawa załatwiona.
      Ja traktuje jedzenie na pokładzie jako zabicie czasu. Proszę
      potraktować moją jako całkowicie indywidualne podejście do tego
      tematu. Pozdrawiam
    • karuzela100 Re: AMC - posiłek 07.01.08, 22:51
      Papu dostaniesz w większości zjadliwe nie słuchaj malkontentów że be
      że nie do zjedzenia w samolocie jedza wszyscy popijaja kawe lub
      pepsi umilając sobie lot pozdrawiam i dobrej zabawy :)
      • msmimm Re: AMC - posiłek 07.01.08, 23:20
        jedzonko dostaniesz i z pewnoscia sie nie rozchorujesz ;)bez obaw
        lecielismy 4 dni temu
        • hary333 Re: AMC - posiłek 09.01.08, 23:29
          6 razy leciałem AMC jedzenie zawsze było dobre. Widziałem takiego co mu
          śmierdziało, ale on nie bił w stanie trafić do tacki!!!
          • cameltravel Re: AMC - posiłek 10.01.08, 01:00
            wrocili ludzie 8 i mowili że byl w obie strony :)
            cholender jeden ich wie co i jak sie dzieje

            raz jest raz nie

            Ewa
            • monjan a ja mam pytanie o podreczny bagaz 19.02.08, 09:35
              jakie sa maksymalne wymiary bagazu podrecznego?zebys ei do luka zmiescil
              i co-sa te posilki??
    • monjan kto przetłumaczy?? 19.02.08, 09:45
      How much luggage are children allowed to take along?

      Children between the ages of 2 - 12 years are entitled to the same free baggage
      allowance as adults. Infants not occupying a seat are entitled to a free baggage
      allowance of 10KG.

      Moge wziac bagaz na dziecko??
      • morlokh Re: kto przetłumaczy?? 21.02.08, 12:25
        "Dzieci w wieku 2-12 lat są uprawnione do takiej samej ilości bagażu co dorośli.
        Na dziecko nie zajmujące osobnego miejsca przysługuje 10kg bagażu"

        Taki jest mniej więcej sens fragmentu który przytoczyłaś.
    • platynka.iw Re: AMC - posiłek 20.02.08, 23:24
      Na 99% jest :-)
      I nie wiem-ale mnie smakuje, zwlaszcza ryz i ciacho :-)
      Ale ja nie jestem wybredna... :P
      Iwi
      • 45s11 Re: AMC - posiłek 21.02.08, 12:28
        Jeśli już w samolocie nie podoba się korytko , to co będzie na
        miejscu jak taki/taka/ wejdzie do pokoju- w hotelu !!!!!
        O takich mówią-bużka do buraków - a chce się kawioru !!!!!
        • sobol74 Re: AMC - posiłek 21.02.08, 12:47
          45s11 - to wg ciebie jeżeli podczas lotu stewardesa
          będzie ''brzydka'' to oznacza że w egiptowie nie ma pieknych
          kobiet ?? eeeeech ludzie........
          • dk50 Re: AMC - posiłek 21.02.08, 18:07
            Na mojej karcie zgłoszenia wyrażnie pisze -"Na pokładzie samolotu nie są
            serwowane posiłki" no i wszystko wiadomo.Impreza wykupiona w biurze Alfa Star do
            Hurghady-04.07.2008
            • heniek40 Re: AMC - posiłek 21.02.08, 19:51
              Hej!!Ja rowniez jade z Alfa Staru do Hurghday -12.07.2008r. i
              rowniez mam to samo napisane na karcie zgloszenia -"Na pokładzie
              samolotu nie są serwowane posiłki":-(
              • adrianch1 Re: AMC - posiłek 22.02.08, 07:45
                Witam Ja lecę liniami AMC z biura Sun&Fun i mam posilek na pokładzie
                więc jak to bedzie "kto z buura S&F reka do góry podajemy posiłki?"
                Jakaś bzdura a wogóle to sa 3 godziny więc co za różnica. Pozdrawiam

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka