plajsterskw 21.12.07, 19:05 Mam pytanko odnosnie lini AMC: czy latajac z BP Sun&Fun jest na pokladach samolotow tych linii posilek wliczony w cene, czy tez nie? Przelot Poznan - Sharm. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
asia19l Re: AMC - posiłek 21.12.07, 19:50 Nie martw się latając liniami AMC niezaleznie od BP w jakim wykupiłeś wycieczkę dostaniesz papu... Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
asik801 Re: AMC - posiłek 21.12.07, 21:51 Jeżeli będziesz leciał wieczorem to skosztujesz "przepysznych" wędlin, ochydnej kawci.... Jedyne co mi smakowało to ciacho. Nie ma co ukrywać posiłek w wydaniu zimnym jest okropny. Ale zawsze można zjeść coś swojego przed lotem ;) Odpowiedz Link Zgłoś
cairo7 Re: AMC - posiłek 22.12.07, 11:15 Od 1 listopada coś się pozmieniało i posiłek radze dobrze potwierdzić w bp.Napoje są na 100%.Zawsze za to można liczyc na usmiech załogi i jej -chęć służenia pomocą,czego nie można powiedzieć o "gwiazdach" z centralwingsa! Odpowiedz Link Zgłoś
pn-m Re: AMC - posiłek 07.01.08, 17:29 W koncowce listopada i na poczatku grudnia 2007 posilek byl na pokladzie samolotu. O jakosci sie nie wypowiadam. pn-m Odpowiedz Link Zgłoś
cairo7 Re: AMC - posiłek 07.01.08, 19:07 Pewnie bym odpuścił....no ale se....Pani poprzedenia miala dlugi lot..ze dwa miesiące..MI laski powiedaly,że żarełko raczej nie będzie...trzeba sprawdzać u sprzedawcy:) Odpowiedz Link Zgłoś
traltus Re: AMC - posiłek 07.01.08, 19:47 Tak w ogóle to tego żarełka na pokładzie AMC nie da się wąchać a co dopiero jeść. Te cztery godzinki lotu można chyba jakoś wytrzymać albo najeść się w domu czy na lotnisku. Można też zabrać ze sobą jakiegos dobrego wafelka albo jabłko i sprawa załatwiona. Ja traktuje jedzenie na pokładzie jako zabicie czasu. Proszę potraktować moją jako całkowicie indywidualne podejście do tego tematu. Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
karuzela100 Re: AMC - posiłek 07.01.08, 22:51 Papu dostaniesz w większości zjadliwe nie słuchaj malkontentów że be że nie do zjedzenia w samolocie jedza wszyscy popijaja kawe lub pepsi umilając sobie lot pozdrawiam i dobrej zabawy :) Odpowiedz Link Zgłoś
msmimm Re: AMC - posiłek 07.01.08, 23:20 jedzonko dostaniesz i z pewnoscia sie nie rozchorujesz ;)bez obaw lecielismy 4 dni temu Odpowiedz Link Zgłoś
hary333 Re: AMC - posiłek 09.01.08, 23:29 6 razy leciałem AMC jedzenie zawsze było dobre. Widziałem takiego co mu śmierdziało, ale on nie bił w stanie trafić do tacki!!! Odpowiedz Link Zgłoś
cameltravel Re: AMC - posiłek 10.01.08, 01:00 wrocili ludzie 8 i mowili że byl w obie strony :) cholender jeden ich wie co i jak sie dzieje raz jest raz nie Ewa Odpowiedz Link Zgłoś
monjan a ja mam pytanie o podreczny bagaz 19.02.08, 09:35 jakie sa maksymalne wymiary bagazu podrecznego?zebys ei do luka zmiescil i co-sa te posilki?? Odpowiedz Link Zgłoś
monjan kto przetłumaczy?? 19.02.08, 09:45 How much luggage are children allowed to take along? Children between the ages of 2 - 12 years are entitled to the same free baggage allowance as adults. Infants not occupying a seat are entitled to a free baggage allowance of 10KG. Moge wziac bagaz na dziecko?? Odpowiedz Link Zgłoś
morlokh Re: kto przetłumaczy?? 21.02.08, 12:25 "Dzieci w wieku 2-12 lat są uprawnione do takiej samej ilości bagażu co dorośli. Na dziecko nie zajmujące osobnego miejsca przysługuje 10kg bagażu" Taki jest mniej więcej sens fragmentu który przytoczyłaś. Odpowiedz Link Zgłoś
platynka.iw Re: AMC - posiłek 20.02.08, 23:24 Na 99% jest :-) I nie wiem-ale mnie smakuje, zwlaszcza ryz i ciacho :-) Ale ja nie jestem wybredna... :P Iwi Odpowiedz Link Zgłoś
45s11 Re: AMC - posiłek 21.02.08, 12:28 Jeśli już w samolocie nie podoba się korytko , to co będzie na miejscu jak taki/taka/ wejdzie do pokoju- w hotelu !!!!! O takich mówią-bużka do buraków - a chce się kawioru !!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
sobol74 Re: AMC - posiłek 21.02.08, 12:47 45s11 - to wg ciebie jeżeli podczas lotu stewardesa będzie ''brzydka'' to oznacza że w egiptowie nie ma pieknych kobiet ?? eeeeech ludzie........ Odpowiedz Link Zgłoś
dk50 Re: AMC - posiłek 21.02.08, 18:07 Na mojej karcie zgłoszenia wyrażnie pisze -"Na pokładzie samolotu nie są serwowane posiłki" no i wszystko wiadomo.Impreza wykupiona w biurze Alfa Star do Hurghady-04.07.2008 Odpowiedz Link Zgłoś
heniek40 Re: AMC - posiłek 21.02.08, 19:51 Hej!!Ja rowniez jade z Alfa Staru do Hurghday -12.07.2008r. i rowniez mam to samo napisane na karcie zgloszenia -"Na pokładzie samolotu nie są serwowane posiłki":-( Odpowiedz Link Zgłoś
adrianch1 Re: AMC - posiłek 22.02.08, 07:45 Witam Ja lecę liniami AMC z biura Sun&Fun i mam posilek na pokładzie więc jak to bedzie "kto z buura S&F reka do góry podajemy posiłki?" Jakaś bzdura a wogóle to sa 3 godziny więc co za różnica. Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś