justynkaaa16
20 lat temu
Mam proste, nie podatne, cięzko układające sie włosy. Często je sobie
prostuje, ale chciałabym odmiany co jakis czas. Suszarkolokówka na moje włosy
nie działa-prawie nic po niej nie widać, lokówka-bardzo niszczy włosy i tez
nie za dużo daje, hydroloki-za słabe. Kupiłam sobie papiloty. Tak, kręcą
włosy ale wyglądam jakbym miała na głowie afro. Są nierówne, mam trzy razy
większą głowę, za mocno są skręcone. Jak to zmienic. Jak zrobić sobie piękne,
równe loczki?? Proszę o pomoc... JUSTYŚ