20 lat temu
Mam proste, nie podatne, cięzko układające sie włosy. Często je sobie
prostuje, ale chciałabym odmiany co jakis czas. Suszarkolokówka na moje włosy
nie działa-prawie nic po niej nie widać, lokówka-bardzo niszczy włosy i tez
nie za dużo daje, hydroloki-za słabe. Kupiłam sobie papiloty. Tak, kręcą
włosy ale wyglądam jakbym miała na głowie afro. Są nierówne, mam trzy razy
większą głowę, za mocno są skręcone. Jak to zmienic. Jak zrobić sobie piękne,
równe loczki?? Proszę o pomoc... JUSTYŚ
Obserwuj wątek
    • beretzantenka Re: LOCZKI... 20 lat temu
      Nie powinnas miec takich problemow bo najladniejsze sa proste wlosy .
      Robilam kiedys koncowki hydrolokami i nawet ladnie sie ukladaly jednak
      po jakims czasie mialam bardzo zniszczone wlosy na koncach .
      Po umyciu i przesuszeniu w powietrzu zaczesuje suszarka i okragla szczotka
      troche wilgotne jeszcze wlosy . Szczotka powinna byc gesta z twardego wlosia
      nie jakas plastikowa z kolcami bo w taka mozna latwo wkrecic wlosy .
      Wtedy mozna je ladnie ulozyc ale to nie sa loki .
      Zapytaj na forum uroda moze tam cos doradza :-)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka