Dodaj do ulubionych

spacer a smoczek

27.12.05, 18:31
Panie doktorze czy dziecko płacząc na dworze (zwłaszcza przy obecnie przy
temperaturach trochę poniżej zera) może przez ten płacz dostać zapalenia
gardła, płuc czy wogóle zachorować. Czy lepiej żeby miało na spacerze smoczek
który powoduje, że dziecko jak się przebudzi nie płacze tylko ssie smoka?
Obserwuj wątek
    • piotr-albrecht Re: spacer a smoczek 29.12.05, 17:20
      Na pewno ustawiczny krzyk przy tej pogodzie nie jest wskazany ale krótkotrwałe
      sa dopuszczalne - oczywiście lepiej zastosowac smoka niż wysłuchiwac
      długotrwałych krzyków, nawet jesli od tego nie zachoruje.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka