bogusia.liss
26.10.07, 17:17
Witam.
Mam do pani prosbę o przygotowanie schematu zywienia mojej
córeczki. Kinga ma 4,5 miesiąca. Waży 8270 g i ma 65-66 cm
wzrostu. Urodziła się o czasie. Ważyła 4140 g i mierzyła 55 cm.
W tej chwili daję jej jeszcze mleko bebilon1 i deserki oraz od
kilku dni zupkę. Pani Pediatra zaleciła podawanie zupki jako
kolejnego posiłku i zmianę mleka na bebilon 2 w tej samej ilości(tj.
5 x 180). Mała zjada 5 x 180 mleka do tego od kilku dni zupkę i
deserek. Chciałam jej dać tą zupkę zamiast mleka, ale skońcyło
się płaczem. Ostatnio nie dopija mleka np. w drugim karmieniu zjada
tylko 100.Mała w tej chwili ma taki rozkad posiłków:
5,30-6.00 180 bebilon1
9,30 - 10.00 180 bebilon1
12,30 - 13.00 180 bebilon1
13,30 - 14.00 zupka jarzynowa
16.00-16.30 180 bebilon1
17.00 - 17.30 deserek
19,30-20.00 180 bebilon1
Czy to dla niej nie za dużo? Nie chciałabym jej dodatkowo
przekarmiać, bo i tak jest duża. Pani doktor na razie nie kazała
dodawać kaszy, bo to by ją jeszcze utuczyło. Kiedy więc zacząć
dodawać kaszki i jaki powinien byc dla niej prawidłowy schemat
zywienia na kolejne miesiące.
Pozdrawiam i będę wdzięczna za odpowiedź.