sarita10 07.11.07, 12:25 Witam. Mam do Pani pytanie-do kiedy podawać dziecku witaminę D3? Synek za tydzień kończy roczek. Nie daję mu witaminy od tygodnia bo mi sie skończyła. Czy mam ja jeszcze kupić? pozdrawiam wiola Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
barbara.gierowska Re: do Pani doktor-witamina D3 07.11.07, 22:40 Witam, W drugim roku zycia wskazane jest podawanie witaminy D3 w okresie jesienno-zimowym Odpowiedz Link Zgłoś