Dodaj do ulubionych

do Pani doktor-witamina D3

07.11.07, 12:25
Witam.
Mam do Pani pytanie-do kiedy podawać dziecku witaminę D3?
Synek za tydzień kończy roczek.
Nie daję mu witaminy od tygodnia bo mi sie skończyła.
Czy mam ja jeszcze kupić?
pozdrawiam
wiola
Obserwuj wątek
    • barbara.gierowska Re: do Pani doktor-witamina D3 07.11.07, 22:40
      Witam,
      W drugim roku zycia wskazane jest podawanie
      witaminy D3 w okresie jesienno-zimowym

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka