cudko1
01.12.08, 14:23
bardzo prosze o rady!!! musze wrócić do pracy za dwa tygodnie i to
jest mój czas na nauczenie córki jedzenia z buteli. Wszelkie próby
jakie podejmowałam do tej pory konczyły się fiaskiem. Córcia ma 4 i
pół miesiaca, róby podjęłam jakis miesiac temu - niestety na butelkę
reaguje histerycznie - i nie ważne co w niej jest czy moje mleko czy
nestle czy soczek czy herbatka. Zaczęłam jej wprowadzac kaszki i
słoiczki - owszem pociamka trochę ale nie najada sie tym i chce
pierś. Nie wiem co robic - dla mnie to poważny problem bo przeciez
musi cos jesc jak bede w pracy!!!!!!!!!! Bardzo prosze o rady, co
zrobic zeby mała chciała wziąc smoczek do buz - próbowałam juz z
nuka, calpol i tommy teepy (jak to sie pisze nie pamietam).