Gość: Ciekawy IP: *.dynamic.mm.pl 16.10.16, 11:00 Dowiedziałem się z plotek, konkretnie od goscia pracującego w Urzędzie, że ma wrócić kolej do CCH? To prawda? Ktos coś wie więcej? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: nie ciekawy Re: Kolej IP: *.centertel.pl 16.10.16, 11:53 Na prawdę? Pallotyni już moczą kropidła, będzie kolejny datek. Przestańcie zajmować się pierdołami, nudzi ci się? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bąż Woa Re: Kolej IP: *.tvgawex.pl 17.10.16, 08:16 Co pallotyni? A może to fara będzie kropiła? Zależy gdzie stacje zbudują :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gość Re: Kolej IP: *.dynamic.mm.pl 16.10.16, 11:55 Jaja sobie robisz? Tu trzeba nie kolei, ale dodatkowych terenów komunalnych na cmentarze.Niezalewowych, rzecz jasna. Chociaż ...? A jak będziesz słuchał kumpli z UM, to daleko nie zajedziesz (kolokwialnie też koleją). Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kolejorz Re: Kolej IP: *.play-internet.pl 16.10.16, 18:34 Wróci do Was.. chyba parowa ... to ten etap. Odpowiedz Link Zgłoś