IP: *.dynamic.mm.pl 16.10.16, 11:00
Dowiedziałem się z plotek, konkretnie od goscia pracującego w Urzędzie, że ma wrócić kolej do CCH? To prawda? Ktos coś wie więcej?
Obserwuj wątek
    • Gość: nie ciekawy Re: Kolej IP: *.centertel.pl 16.10.16, 11:53
      Na prawdę? Pallotyni już moczą kropidła, będzie kolejny datek. Przestańcie zajmować się pierdołami, nudzi ci się?
      • Gość: Bąż Woa Re: Kolej IP: *.tvgawex.pl 17.10.16, 08:16
        Co pallotyni? A może to fara będzie kropiła? Zależy gdzie stacje zbudują :)
    • Gość: gość Re: Kolej IP: *.dynamic.mm.pl 16.10.16, 11:55
      Jaja sobie robisz? Tu trzeba nie kolei, ale dodatkowych terenów komunalnych na cmentarze.Niezalewowych, rzecz jasna. Chociaż ...?
      A jak będziesz słuchał kumpli z UM, to daleko nie zajedziesz (kolokwialnie też koleją).
      • Gość: Kolejorz Re: Kolej IP: *.play-internet.pl 16.10.16, 18:34
        Wróci do Was.. chyba parowa ... to ten etap.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka