Dodaj do ulubionych

"Segregacja Wątków"

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.02.05, 17:05
Kochane male i te duze dzieciaki! mysle ze pisanie watków typu co sadzicie
o..,najladniejsza dziewczyna w cch,czy ulubiony film,piosenkarz itp powinno
byc to posegregowane nie wszycy chca ogladac takie watki niestety jest to
jedno forum jezeli chca "jakis" inny przeczytac watek musza i ten co im to
doslownie brzydnie,a wiec moim zdaniem najlepszym rozwiazaniem byłaby
segregacja poszczególnych watków czyli jak wspominałam co sadzicie
o...,szkoły,klasy itd.Tylko jest mały problem.otóż Kto sie tym zajmie?? w
rzeczywistosci niewiem czy takie samo zdanie maja inni tu "przybywajacy" na
to forum ale wiele razy spotkałam sie ze:"dzieciaki pisza bzdury,juz nie maja
co robic,do nauki łosie ito" otóż do "tamtych:" osób chciałabym zwrócić uwage
ze mopze im sie to podoba,ze to lubia oczywiscie zaprzeczam co do
obgadywania,obrazania i tzw :"rabania tylka" ludziom nie to nie o to
chodzi... poprostu zeby bylo tak bo to mysle ze by bylo dobre
rozwiazanie.moze to sie nie spelni ale powiedzcie mi chociaz drzodzi KTO JEST
ZA !! NIE CHCE TU RÓWNOCZESNIE ZEBY KTOS ,MNIE POUCZAL BO TO TEZ NIE CHODZI
OM TO!POPROSTU KOMU SIE TO PODOBA NIECH NAPISZE:JESTEM ZA! KOMU NIE NIECH
POPROSTU WYJDZIE Z TEGO WATKU!POZDRAWIAM
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka