Dodaj do ulubionych

Anoreksja i bulimia

IP: *.marton.net.pl / *.marton.net.pl 31.10.05, 18:53
Piszę pracę dyplomową na temat problemu anoreksji i bulimii i byłabym
wdzięczna za jakąkolwiek pomoc. Jeśli ktoś miał do czynienia z którąś z tych
chorób to bardzo bym prosiła o informacje. mój gg 8557647. Informacje będą
zupełnie anonimowe
Obserwuj wątek
    • Gość: m/s Re: Anoreksja i bulimia IP: *.dip0.t-ipconnect.de 31.10.05, 20:45
      wejdz na skroty i kliknij na zdrowie tam znajdziesz interesujacy cie
      temat ,tutaj nie ten pulap.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka