Gość: Karolina
IP: *.marton.net.pl / *.marton.net.pl
31.10.05, 18:53
Piszę pracę dyplomową na temat problemu anoreksji i bulimii i byłabym
wdzięczna za jakąkolwiek pomoc. Jeśli ktoś miał do czynienia z którąś z tych
chorób to bardzo bym prosiła o informacje. mój gg 8557647. Informacje będą
zupełnie anonimowe