Gość: ramirez
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
26.05.06, 20:44
a co to za powod aby zastosowac dyscyplinarne wyrzucenie z pracy? to juz
skandal zeby ktos kto nie potrafi przetargu zorganizowac i przegrywa przez to
przed sadem w warszawie mial czelnosc zarzucac komus ze zle pracuje, i do
tego posilkowac sie do tego jakimis bredniami przyniesionymi w zebach pieska
cieslickiego ktory juz przebiera nozkami do posadki po swoim szefie, taki
maly brutusik;)
a w sumie ciekawe jak na takie male chelmno a dzieja sie takie swinstwa
polityczne jak w tv, gamanski i cieslicki kandyduja z jednej listy
przekretasow a biedny konopacki byl nie z tej bandy, i do tego porzadnych
ludzi