Dodaj do ulubionych

komentator

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.10.07, 22:19
chciałbym podziękować wszystkim, którzy uczestniczyli w dyskusjach ze mną w
ostatnich przedwyborczych tygodniach

mam nadzieję, że ta pasjonująca wymiana myśli przyniosła wszystkim nam pożytek

gorąco zachęcam do uczestnictwa w wyborach - wszak to najstarsza demokratyczna
instytucja - bez względu na preferencje polityczne, lokalne itd.

Kierujcie się zdrowym rozsądkiem i własnym biciem serca

pozdrawiam i do usłyszenia przy następnych wyborach
a może przy wcześniejszych dyskusjach na tematy polityczne i nie tylko
Obserwuj wątek
    • Gość: do komentatora Re: komentator IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.10.07, 22:25
      Słaby z ciebie dyskutant. Unikasz odpowiedzi.
      Najlepiej ci wychodzi zadawanie pytania na pytanie.
      Tak nie postępują inteligentni ludzie. Pozbądż się tej brzydkiej
      przywary.
      • Gość: komentator Re: komentator IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.10.07, 22:32
        jak zwykle konstruktywna krytyka!?!

        niech pierwszy rzuci kamieniem ...
        • Gość: realista Re: komentator,dlaczego bronisz marszałka i jego IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.10.07, 06:14
          Jaki masz powód żeby bronić marszałka i jego kolesi?
          • Gość: komentator Re: komentator,dlaczego bronisz marszałka i jego IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.10.07, 08:44
            żaden - pozostał mi tylko zdrowy rozsądek i logiczne myślenie, a nie
            patologiczna nienawiść do PO i ludzi z Torunia oraz kompletna nieznajomość
            procedur administracyjnych
            ktoś Cię w życiu skrzywdził - czy to miłość do pewnego posła z Włocławka ???
            • Gość: realista Re: komentator,dlaczego bronisz marszałka i jego IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.10.07, 09:14
              Politycy z Torunia to patologia,która nie powinna nigdy rządzić tym
              regionem !
              Politycy z Torunia to zguba dla tego regionu.
              Oni krzywdzą ten region , eksponując jedynie swoje miasta.
              Ile mln. euro przypadnie dla Torunia z RPO ?
              • Gość: komentator Re: komentator,dlaczego bronisz marszałka i jego IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.10.07, 09:28
                przeczytaj swoje wypowiedzi i na spokojnie odpowiedz sobie ile w tym realizmu, a
                ile zaślepienia i fanatyzmu
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka