Gość: wybory
IP: *.internetdsl.tpnet.pl
19.10.07, 22:19
chciałbym podziękować wszystkim, którzy uczestniczyli w dyskusjach ze mną w
ostatnich przedwyborczych tygodniach
mam nadzieję, że ta pasjonująca wymiana myśli przyniosła wszystkim nam pożytek
gorąco zachęcam do uczestnictwa w wyborach - wszak to najstarsza demokratyczna
instytucja - bez względu na preferencje polityczne, lokalne itd.
Kierujcie się zdrowym rozsądkiem i własnym biciem serca
pozdrawiam i do usłyszenia przy następnych wyborach
a może przy wcześniejszych dyskusjach na tematy polityczne i nie tylko