Gość: doniu IP: 80.51.140.* 06.02.08, 18:55 ponoć ma nową ksywę już "Gwóźdź" ... chłopaki wszystkich ZK w Polsce się o niego wykłócają :) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Obserwujacy Obserw Re: Obserwatorze...co myślisz o sprawie pana ziob IP: *.dip.t-dialin.net 06.02.08, 19:56 No jesli to prawda co przeczytalem to Ziobro ma przeje.....bane.No i mnie ciekawi co powie Obserwator:) Pozdro dla dyskutujacych Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: goll Re: Obserwatorze...co myślisz o sprawie pana ziob IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.02.08, 23:29 A o którego to ziobra chodzi o tego z sklodowskiej? Jak o niego to powinni go za...ac zlodzieja Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bleki Re: Obserwatorze...co myślisz o sprawie pana ziob IP: *.aster.pl 06.02.08, 23:59 no to juz totalny upadek resztek demokracji w Polsce skoro uczciwego czlowieka szczuja jak zlodzieja i bandyte, i zal mi tych osob ktore solidaryzuja sie z kryminalistami ktorzy z wiadomych wzgledow nie lubia Ziobry, moze sami maja ochote spedzic nocka w celi z tymi gosciami? ale dobro i prawda i tak zwyciezy wiec nie bojcie sie rabusie z PO, reka sprawiedliwosci i prawa dosiegnie i was mali bandyci Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Doniu Re: Obserwatorze...co myślisz o sprawie pana ziob IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.02.08, 10:09 no już myślałem że nasz obserwatorek się nie pokaże ... i do tego incognito :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ciapy Re: Obserwatorze...co myślisz o sprawie pana ziob IP: *.cpe.marton.net.pl 07.02.08, 11:27 ciapy z CHEłMIŃSKIEGO PO Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Obserwujacy Obserw Re: Obserwatorze...co myślisz o sprawie pana ziob IP: *.dip.t-dialin.net 07.02.08, 22:54 ahahahhahah no teraz nie zablysnales Obserwator.Myslales ze nikt Cie nie pozna bo zmieniles nazwe. =........ale zwala Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bleki Re: Obserwatorze...co myślisz o sprawie pana ziob IP: *.aster.pl 08.02.08, 01:37 a co ty gadasz chory czlowieku, za kogo mnie bierzesz, wez sie do roboty a nie farmazony piszesz leniu smierdziony Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: krzyzak55 Re: Obserwatorze...co myślisz o sprawie pana ziob IP: 89.231.149.* 10.02.08, 11:51 doniu kim ty jesteś że kumpli masz w więzieniu ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: komentator Re: Obserwatorze...co myślisz o sprawie pana ziob IP: *.aster.pl 12.02.08, 23:29 doniu pewnie jak i jego bardziej znany idol tylko marzy o cudzie i siedzi przed telewizorem z pilotem czekajac na ten cud, liberaly od siedmiu bolesci, Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Doniu Re: Obserwatorze...co myślisz o sprawie pana ziob IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.02.08, 07:51 jestem wychowanym na podwórku wykształciuchem, których marzy o cudach i wierzy w nie. Nie chodzę do kościoła, mam kolegów kryminalistów i sram na waszego prezydenta takim mnie widzicie więc takim dla was jestem ... ludziki Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: komentator do donia IP: *.aster.pl 13.02.08, 23:56 ale kogo obchodzi czy ty chodzisz do kosciola czy nie albo czy masz brata w kryminale jak jeden radny powiatowy czy nie wielki czlowieku, bo coz nam malym zuczkom o takiej osobistosci naszego miasta myslec a co dopiero pisac, a do podszywajacego sie pirata pod moj nick prosze o znalezienie sobie nowej nazwy, Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: komentator Re: do donia IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.02.08, 00:05 piracie - komentator nie nadaje z ip aster - no cóż w szkołach techniki nie nauczono?? jak zwykle niedouczony pisowiec Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: komentator do mojej podroby komentatora IP: *.aster.pl 14.02.08, 00:55 koles znajdz sobie jakis nick a nie sie podszywasz z uporem maniaka pod moj nick, a ty gdzie sie douczyles? na sorbonie za wiaduktem? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: komentator Re: do mojej podroby komentatora IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.02.08, 10:08 o po tekstach go poznacie? obserwatorek czy jakiś jego partyjny pisowski koleś. Ten wasz język nienawiści na kilometr idzie poznać. Rozumiem, że Sorbonę to widziałeś tylko w TV - no tak, dla takich jak wy szkoda tam miejsca... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: komentator Re: do donia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.02.08, 15:54 Przyznaję, jestem wrednym ,niedomytym świntuchem , już nie będę się podszywał. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: komentator Re: do donia IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.02.08, 17:51 samokrytyka przyjęta - a zawsze podejrzewałem że działacze PIS-u biorą przykład z pewnej partii, gdzie samokrytyka była częsta ale to niedomyty to już było fe... aż tak bardzo nie wymagałem pozdrawiam pseudokomentatora komentator Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kibic Re: do donia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.02.08, 19:42 > samokrytyka przyjęta - a zawsze podejrzewałem że działacze PIS-u biorą przykład > z pewnej partii, gdzie samokrytyka była częsta > ale to niedomyty to już było fe... aż tak bardzo nie wymagałem > > pozdrawiam pseudokomentatora Pozdrawiasz pseudokomentatora ,czyli siebie? Cierpisz na rozdwojenie osobowości? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: komentator Re: do donia IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.02.08, 20:12 ja - absolutnie nie ale jakbyś przeczytał wcześniejsze posty to byś wiedział, że działaczyki PIS-u zaczęli dwa dni wysyłać posty pod moim nickiem Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kibic Re: do donia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.02.08, 22:04 > ja - absolutnie nie Eh komentatorku zdaje się ,że z ciebie niezły żartowniś. Zmieniasz poglądy częściej niż kobieta rękawiczki. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: komentator Re: do donia IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.02.08, 22:40 och jak wy młodzi słabo znacie kobiety a jak rozumiem doktryna PIS-owska w ogóle za bardzo nie pozwala się do nich zbliżać, aby nie grzeszyć myślą Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: do doniu Re: Obserwatorze...co myślisz o sprawie pana ziob IP: 89.231.149.* 14.02.08, 09:29 mordo doniu ty , ,światowcu !!!z cch , mama ci wykształcenie może i dała ale zabrakło jej dla ciebie dobrych przykładów bo te z PZPR SDRP SLD NO I TE NAJGORSZE Z PO nie są właściwe,bo to jedne od unii sowieckiej a te drugie europejskiej , to rozbieracze ojczyzny Durniu oj przepraszam Doniu , pogadaj z pracownikami ADRIANY co grozi za znalezienie napisu POLAND na meblu u nas wyprodukowanym !!! d..... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: komentator Re: Obserwatorze...co myślisz o sprawie pana ziob IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.02.08, 14:22 o ktoś się podszywa pod mój nick - wyobraźni brakuje??? Odpowiedz Link Zgłoś