hsirk 18.11.09, 22:50 moze dzisiaj ktos cos teges? choc chyba juz zdrowszy jestem... Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
g.r.a.f.z.e.r.o Re: cycki? 18.11.09, 23:10 > ehe cycki dobre na wszystko ;) łatwo ci mówić, ty masz je na codzień... Odpowiedz Link
lacido Re: cycki? 18.11.09, 23:18 mimo wszystko jakoś większą satysfakcje czerpię gdy zajmuje się nimi ktoś inny ;) Odpowiedz Link
g.r.a.f.z.e.r.o Re: cycki? 18.11.09, 23:23 > mimo wszystko jakoś większą satysfakcje czerpię gdy zajmuje się nimi > ktoś inny :) :P (chciałem napisać coś śmiesznego, ale po przeczytaniu, trochę zafantazjowałem i straciłem wątek...) Odpowiedz Link
lacido Re: cycki? 18.11.09, 23:30 no nieeeeeeeeeeee Ciebie zamurowało, to chyba mogę być z siebie dumna :P Odpowiedz Link
g.r.a.f.z.e.r.o Re: cycki? 19.11.09, 00:03 > no nieeeeeeeeeeee Ciebie zamurowało, to chyba mogę być z siebie dumna :P Tak się akurat złożyło że cycek to jedna z niewielu rzeczy które potrafią zamknąć mi ustaw... :) Odpowiedz Link
lacido Re: cycki? 19.11.09, 14:46 zamknąć usta i zablokować proces myślowy ;) najciekawsze jest to, że bez wizualizacji :DD Odpowiedz Link
lacido Re: cycki? 19.11.09, 20:19 ale tzn, że ma bogatą wyobraźnie skoro słowo pisane go zainspirowało ;))) Odpowiedz Link
g.r.a.f.z.e.r.o Re: cycki? 19.11.09, 17:27 > zamknąć usta i zablokować proces myślowy ;) najciekawsze jest to, że bez > wizualizacji :DD Nie, tylko usta, to też z przerwami(na nabranie oddechu :D ). Umysł i ręce myślą co będzie dalej :D Odpowiedz Link
lacido Re: cycki? 19.11.09, 20:20 no to jeszcze gorzej wiesz do czego może doprowadzić bezdech?? (chyba ze to taki sprytny sposób na wymuszenie przywrócenia oddychania metodą usta-usta :DDD) Odpowiedz Link
g.r.a.f.z.e.r.o Re: cycki? 19.11.09, 20:28 > no to jeszcze gorzej wiesz do czego może doprowadzić bezdech?? Bezdech mi nie grozi, będę zmieniał z prawej na lewą :D Gorzej jak w ustach zaschnie... :D Odpowiedz Link
g.r.a.f.z.e.r.o Re: cycki? 19.11.09, 20:43 > hmm trzeba nawilżać ;) Proszę kontynuować... Co pani proponuje ? Swoje usta? Odpowiedz Link
g.r.a.f.z.e.r.o Re: cycki? 19.11.09, 20:57 > ekhm chyba skoczę po jakiś sok ;) Nie ma sprawy - tylko potem będziesz się trochę kleić... Bo jednak nie wszystko dla się scałować. :D Odpowiedz Link
lacido Re: cycki? 19.11.09, 23:24 hmmmm szybki jesteś ;) ale wiesz, jak piję to się nie oblewam :DDD wiec klejąca raczej nie będę :))) Odpowiedz Link
g.r.a.f.z.e.r.o Re: cycki? 19.11.09, 23:27 > ale wiesz, jak piję to się nie oblewam :DDD wiec klejąca raczej nie będę :))) sprawdź pocztę... dobranoc Odpowiedz Link
puszysta_gimnazjalistka Re: cycki? 18.11.09, 23:08 Chciałbym się przyłączyć do tej prośby. Odpowiedz Link
jan_hus_na_stosie dla przestrogi ;) 19.11.09, 16:58 www.youtube.com/watch?v=QlZ9T54NfPE ;D Odpowiedz Link