18.11.09, 22:50
moze dzisiaj ktos cos teges? choc chyba juz zdrowszy jestem...
Obserwuj wątek
    • thank_you Re: cycki? 18.11.09, 22:53
      Och, ubaw po pachy. :-))))
      • hsirk Re: cycki? 18.11.09, 22:58
        och. rzeczywiscie.
    • lacido Re: cycki? 18.11.09, 22:59
      ehe cycki dobre na wszystko ;)
      • g.r.a.f.z.e.r.o Re: cycki? 18.11.09, 23:10
        > ehe cycki dobre na wszystko ;)

        łatwo ci mówić, ty masz je na codzień...
        • lacido Re: cycki? 18.11.09, 23:18
          mimo wszystko jakoś większą satysfakcje czerpię gdy zajmuje się nimi ktoś inny ;)
          • g.r.a.f.z.e.r.o Re: cycki? 18.11.09, 23:23
            > mimo wszystko jakoś większą satysfakcje czerpię gdy zajmuje się nimi
            > ktoś inny :)

            :P (chciałem napisać coś śmiesznego, ale po przeczytaniu, trochę zafantazjowałem
            i straciłem wątek...)
            • lacido Re: cycki? 18.11.09, 23:30
              no nieeeeeeeeeeee Ciebie zamurowało, to chyba mogę być z siebie dumna :P
              • g.r.a.f.z.e.r.o Re: cycki? 19.11.09, 00:03
                > no nieeeeeeeeeeee Ciebie zamurowało, to chyba mogę być z siebie dumna :P

                Tak się akurat złożyło że cycek to jedna z niewielu rzeczy które potrafią
                zamknąć mi ustaw... :)
                • lacido Re: cycki? 19.11.09, 14:46
                  zamknąć usta i zablokować proces myślowy ;) najciekawsze jest to, że bez
                  wizualizacji :DD
                  • eilenn_ardenn Re: cycki? 19.11.09, 16:53
                    Ale chyba z wizualizacją. W wyobraźni :)
                    • lacido Re: cycki? 19.11.09, 20:19
                      ale tzn, że ma bogatą wyobraźnie skoro słowo pisane go zainspirowało ;)))
                  • g.r.a.f.z.e.r.o Re: cycki? 19.11.09, 17:27

                    > zamknąć usta i zablokować proces myślowy ;) najciekawsze jest to, że bez
                    > wizualizacji :DD

                    Nie, tylko usta, to też z przerwami(na nabranie oddechu :D ). Umysł i ręce myślą
                    co będzie dalej :D
                    • lacido Re: cycki? 19.11.09, 20:20
                      no to jeszcze gorzej wiesz do czego może doprowadzić bezdech?? (chyba ze to taki
                      sprytny sposób na wymuszenie przywrócenia oddychania metodą usta-usta :DDD)
                      • g.r.a.f.z.e.r.o Re: cycki? 19.11.09, 20:28

                        > no to jeszcze gorzej wiesz do czego może doprowadzić bezdech??

                        Bezdech mi nie grozi, będę zmieniał z prawej na lewą :D
                        Gorzej jak w ustach zaschnie... :D
                        • lacido Re: cycki? 19.11.09, 20:34
                          hmm trzeba nawilżać ;)
                          • g.r.a.f.z.e.r.o Re: cycki? 19.11.09, 20:43
                            > hmm trzeba nawilżać ;)
                            Proszę kontynuować... Co pani proponuje ? Swoje usta?
                            • lacido Re: cycki? 19.11.09, 20:45
                              ekhm chyba skoczę po jakiś sok ;)
                              • g.r.a.f.z.e.r.o Re: cycki? 19.11.09, 20:57
                                > ekhm chyba skoczę po jakiś sok ;)

                                Nie ma sprawy - tylko potem będziesz się trochę kleić...
                                Bo jednak nie wszystko dla się scałować. :D
                                • lacido Re: cycki? 19.11.09, 23:24
                                  hmmmm szybki jesteś ;)

                                  ale wiesz, jak piję to się nie oblewam :DDD wiec klejąca raczej nie będę :)))
                                  • g.r.a.f.z.e.r.o Re: cycki? 19.11.09, 23:27
                                    > ale wiesz, jak piję to się nie oblewam :DDD wiec klejąca raczej nie będę :)))

                                    sprawdź pocztę...
                                    dobranoc
    • puszysta_gimnazjalistka Re: cycki? 18.11.09, 23:08
      Chciałbym się przyłączyć do tej prośby.
      • lacido Re: cycki? 18.11.09, 23:18
        to może sprecyzuj tę prośbę ;)
    • jan_hus_na_stosie dla przestrogi ;) 19.11.09, 16:58
      www.youtube.com/watch?v=QlZ9T54NfPE


      ;D
    • qw994 Re: cycki? 19.11.09, 20:23
      Jak jesteś zdrowszy, to nie marudź :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka