kkuki
04.01.11, 14:25
Poszłam se dziś. Do sprawdzonej i poleconej.
Fajna babka, bez niepotrzebnej oprawy, bez cygańskiej chusty, szklanej kuli i oparów opium.
Siedziałyśmy sobie w małym pokoiku na kanapie, a ona w czasie między jednym stawianiem kart a drugim memlała jamnika, który siedział obok :)
I fajnie, wróżba konkretna i dość pozytywna.
O osobie, którą chciałam sprawdzić też powiedziała trafnie.
Znam parę osób, które u niej było i wszystkim się posprawdzało.
Ja się zastanawiam, jakim cudem ona mi wyciąga takie fakty z życia o których nie może wiedzieć, nie może się domyślać.
Lubię takie ciekawostki.