Dodaj do ulubionych

Wątek Mahy na ośle.

06.08.08, 00:27
Ciekawe, czy dlatego, że Maha wypadła z łask adminów, czy dlatego, że
przerodził się w pogawędkę starych forumowiczów. ;D
Obserwuj wątek
    • milleniusz Re: Wątek Mahy na ośle. 06.08.08, 00:31
      A Ty siedzisz gdzieś na ośle, zamiast tu się rozmnażać. :P
      • dziewice Re: Wątek Mahy na ośle. 06.08.08, 00:34
        wlasnie dobrze sie gadalo :)
      • milleniusz Re: Wątek Mahy na ośle. 06.08.08, 00:35

        > A Ty siedzisz gdzieś na ośle, zamiast tu się rozmnażać. :P

        Już wiem! Dlatego tu pusto, bo wszystkie siedzicie pewnie na tym ośle. Czy gdzie
        tam to było przed tym, nim się przeniosłyście na tego osła. Ale ja tam nie
        zajrzę, bo bojkotuję osła tego i miejsce skąd się przeniosłyście na tego osła.
      • bertrada Re: Wątek Mahy na ośle. 06.08.08, 00:41
        Nie siedzę na ośle ale mam go w wykazie ulubionych forów. Zawsze od niego
        zaczynam przegląd tego co wydarzyło się na gazecie.pl podczas mojej nieobecności.
        A oto i sam osioł, jakbys nie wiedział:
        forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=396
        • milleniusz Re: Wątek Mahy na ośle. 06.08.08, 00:46
          Czy wątki na tym ośle żyją, czy tylko dogorywają? Bo jak żyją, to może też się
          tam zalęgnę.
          • milleniusz Re: Wątek Mahy na ośle. 06.08.08, 00:50
            Eee, tam nie można owierać nowych wątków. Popsuty ten osioł. Idę czytać Zieloną
            milę. Niestety, wiem jak się skończy.
            • milleniusz Re: Wątek Mahy na ośle. 06.08.08, 00:51
              Bo co tak będę sam tu siedział, nie? No właśnie. :P
              • bertrada Re: Wątek Mahy na ośle. 06.08.08, 00:53
                Miałes ze mną rozmnażać forum. ;D
    • iberia.pl Re: Wątek Mahadevana oślej 06.08.08, 08:08
      i bardzo dobrze!!! Ile mozna czytac jego nudnych, kretynskich
      wynurzen ???
      • menk.a Re: Wątek Mahadevana oślej 06.08.08, 11:26
        iberia.pl napisała:

        > i bardzo dobrze!!! Ile mozna czytac jego nudnych, kretynskich
        > wynurzen ???

        A czemu nie zablokujesz wyświetlania postów mahy?;)
        • liisa.valo Re: Wątek Mahadevana oślej 06.08.08, 12:33
          I tu odkryłaś, Menia, o co chodzi. Bo wbrew pozorom Iberia lubi się wkurzać,
          toczyć wojny z Mahą i psuć atmosferę rozkładającymi się związkami
          międzyludzkimi. Dlatego nie wpisze Mahy do nieprzyjaciół.
          (Iberia ma z Mahą to, co ja z Wiarusem. Za bardzo kocham się nad nim pastwić,
          żeby go nie widzieć :)
          • menk.a Re: Wątek Mahadevana oślej 06.08.08, 13:06
            Liiska a powiedz mi co z innym Twoim 'ulubieńcem'? Domyślasz się z
            którym? :P
            • liisa.valo Re: Wątek Mahadevana oślej 06.08.08, 20:09
              Jego tym bardziej nie ukryję ;)
              Ostatnio chyba próbuje się ze mną zaprzyjaźnić :)
          • iberia.pl do liisy 06.08.08, 13:14
            liisa.valo napisała:

            > I tu odkryłaś, Menia, o co chodzi. Bo wbrew pozorom Iberia lubi
            się wkurzać,
            > toczyć wojny z Mahą i psuć atmosferę rozkładającymi się związkami
            > międzyludzkimi. Dlatego nie wpisze Mahy do nieprzyjaciół.
            > (Iberia maz Mahą to, co ja z Wiarusem. Za bardzo kocham się nad
            nim pastwić, żeby go nie widzieć :)


            czy mozesz sie laskawie ode mnie ODPIERWIASTKOWAC ??????? I datuj
            sobie te pseudowywody na moj temat.
            • stedo Re: do liisy 06.08.08, 13:37
              Ooooh, a co to!!??Otry PMS!???;)))
              • iberia.pl Re: do liisy 06.08.08, 13:43
                stedo napisała:

                > Ooooh, a co to!!??Otry PMS!???;)))

                kolejna nawiedzona pseudpsycholozka...
            • liisa.valo Re: do liisy 06.08.08, 20:06
              Czyli zgadłam. Maha tym dla ciebie, czym Wiarus dla mnie.
              Jak to mówią, "nie musisz jej lubić, grunt, że żyć bez niej nie możesz".
        • iberia.pl Re: Wątek Mahadevana oślej 06.08.08, 13:13
          menk.a napisała:

          > iberia.pl napisała:
          >
          > > i bardzo dobrze!!! Ile mozna czytac jego nudnych, kretynskich
          > > wynurzen ???
          >
          > A czemu nie zablokujesz wyświetlania postów mahy?;)

          bo dzieki temu ta ciota nie przestanie pisac.
          • menk.a Re: Wątek Mahadevana oślej 06.08.08, 13:22
            iberia.pl napisała:

            > menk.a napisała:
            >
            > > iberia.pl napisała:
            > >
            > > > i bardzo dobrze!!! Ile mozna czytac jego nudnych, kretynskich
            > > > wynurzen ???
            > >
            > > A czemu nie zablokujesz wyświetlania postów mahy?;)
            >
            > bo dzieki temu ta ciota nie przestanie pisac.
            >
            >

            Tak czy owak nie przestanie, ale widząc jakie emocje to w Tobie
            budzi, może lepiej by było, gdyś to zrobiła.;)
            • iberia.pl Re: Wątek Mahadevana oślej 06.08.08, 13:42
              menk.a napisała:

              > iberia.pl napisała:
              >
              > > menk.a napisała:
              > >
              > > > iberia.pl napisała:
              > > >
              > > > > i bardzo dobrze!!! Ile mozna czytac jego nudnych, kretynskich
              >
              > > > > wynurzen ???
              > > >
              > > > A czemu nie zablokujesz wyświetlania postów mahy?;)
              > >
              > > bo dzieki temu ta ciota nie przestanie pisac.
              > >
              > >
              >
              > Tak czy owak nie przestanie, ale widząc jakie emocje to w Tobie
              > budzi, może lepiej by było, gdyś to zrobiła.;)

              skad wiesz, ze nie przestanie? Jasne, jak bedziecie trolla karmic to
              faktycznie nie przestanie, dziwie sie, ze znizacie soe do jego
              poziomu...
              • menk.a Re: Wątek Mahadevana oślej 06.08.08, 14:11
                iberia.pl napisała:

                > >
                > skad wiesz, ze nie przestanie? Jasne, jak bedziecie trolla karmic
                to
                > faktycznie nie przestanie, dziwie sie, ze znizacie soe do jego
                > poziomu...
                >
                >

                Nie wy, nie wy.
                Mahy od dawna nie czytam, a tym bardziej nie odpisuję. I nie
                gorączkuję się jej czy jego (bo mnie to ganz pomada) aktywnością. I
                ten poziom też mi obojętny. Trzymam swój: niski stan średni.;)
    • tengoku77 Hmm.. 06.08.08, 11:28
      A powiedzcie mi coś.. Dobra! Napiszcie..
      Maha to ONA czy ON? hahaha Iberia mnie zmyla :P
      • trypel Re: Hmm.. 06.08.08, 11:42
        ja wiem że ona ale Iberia nie wierzy :D
        • tengoku77 Re: Hmm.. 06.08.08, 12:01
          trypel napisał:

          > ja wiem że ona ale Iberia nie wierzy :D

          Wiesz na.. 100%? :))
          • trypel Re: Hmm.. 06.08.08, 12:21
            no na 100% to nie ale choćby biorac pod uwagę że znam słuzbowy adres mejlowy z
            baaaardzo powaznej firmy gdzie jaj sobie raczej nikt nie robi to wiesz...
            • tengoku77 Re: Hmm.. 06.08.08, 12:29
              :)) Dobra! Przekonałeś mnie :D ale..jeden malutki procencik
              zostawiam sobie na wszelki wypadek ;)



    • liisa.valo Re: Wątek Mahy na ośle. 06.08.08, 12:15
      A czy na oślej można normalnie gadać i zakładać wątki? Bo czuję, że dla adminów
      forów publicznych tam moje miejsce :-)
      • stedo Re: Wątek Mahy na ośle. 06.08.08, 12:43
        Spróbuj tak chociaż posta napisać;))Nie da się. Wyskakuje informacja że trzeba
        mieć specjalne uprawnienia, pewnie administracji;((
        • tengoku77 Re: Wątek Mahy na ośle. 06.08.08, 12:44
          Ale komentować chyba można :P
          • stedo Re: Wątek Mahy na ośle. 06.08.08, 13:16
            Kochanie, przeczytaj uważnie;))Napisałam, że nawet posta nie można;))
            • tengoku77 Re: Wątek Mahy na ośle. 06.08.08, 13:20
              Eee bo ja myślałam, że masz na myśli założenie nowego..
              Aż musiałam sprawdzić.. no i masz rację ;P:DD
        • liisa.valo Re: Wątek Mahy na ośle. 06.08.08, 12:46
          Aha, czyli nie ma wyjścia - jako naczelny troll forum gazeta.pl muszę zaśmiecać
          inne fora :)
          Tylko na Oślej mogłabym pisać o wszystkim.
    • stedo Re: Wątek Mahy na ośle. 06.08.08, 13:46
      Uuu, dziewczyny ostrożnie!Chyba trzeba omijać szerokim łukiem dzisiaj Iberię, bo
      ma ostry nawrót jadowitości.;))
      • milleniusz Re: Wątek Mahy na ośle. 06.08.08, 13:52

        > Uuu, dziewczyny ostrożnie!

        Ha! Robi się swojsko. To ja sobie z boku popatrzę. :)
      • tengoku77 Re: Wątek Mahy na ośle. 06.08.08, 13:55
        Topra topra! Ja jestem zodiakalnym wężem.. Nie boję się ;P
      • iberia.pl do stedo 06.08.08, 13:56
        stedo napisała:

        > Uuu, dziewczyny ostrożnie!Chyba trzeba omijać szerokim łukiem
        dzisiaj Iberię, bo ma ostry nawrót jadowitości.;))


        czy mozesz laskawie sie odpierwiastkowac ode mnie?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka