06.12.08, 13:37
90 wodek w 60 dni z 90 laskami :)b
Obserwuj wątek
    • i.nes Re: 90/60/90 06.12.08, 13:42
      butelek?
      bo jak szotów to ja się nie piszę ;P
      • dziewice Re: 90/60/90 06.12.08, 13:47
        jedna wodka z laska to przeciez jakies pedalstwo napisalem takie przyzwoite
        ilosci zeby sie na forum anadalo
    • baba_krk Re: 90/60/90 06.12.08, 13:43
      już myślałam, że mnie wołałeś ;)
      • dziewice Re: 90/60/90 06.12.08, 13:47
        na oko to masz 90/56/86 ale spoko, moze ja o czyms nie wiedzialem ? :)
        • baba_krk Re: 90/60/90 06.12.08, 13:56
          :D:D:D
          • dziewice Re: 90/60/90 06.12.08, 14:00
            rewolwerowa.wrzuta.pl/audio/2EqZzKpUd9/mister_dex_-_karino

            oooo kaaarinooooo
            • baba_krk Re: 90/60/90 06.12.08, 14:01
              Czy chcesz, żeby mnie karino prześladowało cały dzień?
              Obadaj gada
              • dziewice Re: 90/60/90 06.12.08, 14:02
                skad masz moje gadu !??!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!??!?!!?
                • baba_krk Re: 90/60/90 06.12.08, 14:04
                  od Twojej ciotki z RPA, która to jest kuzynką brata ciotecznego mojego dziadka,
                  który to w latach 40 ożenił się z jej przyrodnią siostrą, odnalezioną cudem w
                  Chinach
                  • dziewice Re: 90/60/90 06.12.08, 14:08
                    ciekawe czy murzynki maja rozowe cipki :)
                    • baba_krk Re: 90/60/90 06.12.08, 14:12
                      Nie wiem, nie znam się, zarobiona jestem ;)
                      • dziewice Re: 90/60/90 06.12.08, 14:13
                        no bo jak nire rozowe to jakie? :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka