Dodaj do ulubionych

Popłynęło morze czerwone...

20.12.08, 10:07
Po 78 dniach i musiało, kurna jego, akurat dziś kiedy jadę do domu tymi
pierdzielonymi zatłoczonymi pociągami. Czyż to nie jest złośliwość?
Obserwuj wątek
    • 2szarozielone Re: Popłynęło morze czerwone... 20.12.08, 13:26
      Oczywiście, ze musiało. Jak ja miałam straszne problemy z regularnością cyklu,
      to trafiało mnie ZAWSZE w PKSie, jak wracałam z Bydgoszczy z warsztatów. W
      autobusie oczywiście nic z tym nie mogłam zrobić...
      • zloty.strzal Re: Popłynęło morze czerwone... 20.12.08, 20:15
        > to trafiało mnie ZAWSZE w PKSie,

        Jak zawsze w PKSie, to już jest jakaś regularność przecież:)
        • liisa.valo Re: Popłynęło morze czerwone... 20.12.08, 20:22
          W sumie. Jakby biedna Szaro nie mogła dostać okresu, to wystarczyłoby jeździć
          PKSem do oporu :]
    • sundry Re: Popłynęło morze czerwone... 20.12.08, 13:28
      No,ale masz plus,doczekałaś się,możesz zacząć brać tabletki i w
      święta nie będziesz musiała się tym martwić.
      • liisa.valo Re: Popłynęło morze czerwone... 20.12.08, 16:18
        Czuję się jak kwit na paszę, niemniej powrót mej zaginionej kobiecości sprawił
        mi radość niekłamaną. Zaraz rano jak ujrzałam tę niespodziankę, pierwsze co,
        telefon, "Ginekolog" dzwoni i przekazanie radosnej nowiny :)
    • 8n Re: Popłynęło morze czerwone... 20.12.08, 16:04
      o łał. 78 dni?! nie zwariowałaś przez ten czas? ja bym z cztery razy umarła.
      • liisa.valo Re: Popłynęło morze czerwone... 20.12.08, 16:16
        Ja już na łeb dostawałam. 80% moich myśli zajmowała mi sprawa mego zaginionego
        okresu, obłęd jakiś. Nie mówiąc już o nadętym brzuchu od tego wszystkiego.
        Dziś rano mi krew wzięli w klinice na badanie hormonalne i zobaczymy, kto jest
        winowajcą tego wariactwa.
        • 8n Re: Popłynęło morze czerwone... 20.12.08, 16:22
          ja kiedys mialam odwrotnie, nie wiem co gorsze. bo miałam morze przez 20 dni. zajeb winowajcy :*
    • wiarusik Re: Popłynęło morze czerwone... 20.12.08, 20:07
      ty się elucha nic nie martw
      prowadzę twój kalendarzyk i jak bedzie coś nie tak,to cię zawiadomię
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka