Dodaj do ulubionych

Łódż-Chojny

14.06.12, 15:08
Szukam żłobka dla mojej coreczki.Mieszkam w ok.Kurczaki/Rzgowska.Wiem ze sa na Warnenczyka,Odynca,Lelewela,Czy ktos ma tu swoje dzieci lub mial??? prosze o opinie
Obserwuj wątek
    • ek1981 Re: Łódż-Chojny 15.06.12, 20:24
     żłobek na Warneńczyka jest super. Opiekunki bardzo miłe, dzieci zadowolone. Za niewielką opłatą dzieci mają rytmikę i gimnastykę korekcyjną. Co miesiąc przyjeżdżają osoby związane chyba z Teatrem Muzycznym i organizują przedstawienia. Panie bardzo przejmują się każdym dzieckiem, rozmawiają z rodzicami pod koniec dnia, jeśli jest taka potrzeba. Najważniejsze jest jednak dla mnie to, że dzieci nie są do niczego zmuszane, ani do jedzenia ani do drzemek poobiednich ( zwykle jednak wszystkie padają ze zmęczenia), także polecam
  • forumowiczka.to.ja Starorudzka! 14.12.12, 23:38
   Polecam żłobek na Starorudzkiej. Wydaje się, że to daleko, ale to naprawdę blisko. My mieszkamy na Chojnach i tam wozimy synka. Jesteśmy super zadowoleni, dziecko też.
   Super ciocie, ciepłe, czułe, tulą na kolankach, całują, miętolą te dzieciaki wink Są bardzo kreatywne, śpiewają, uczą piosenek, co chwila wywieszają jakieś prace, rysunki, wyklejanki. Oczywiście raz w miesiącu a to teatr, a to wizyta orkiestry małej, a to jakieś inne atrakcje. Oczywiście Dzień Dziecka, Wigilia - z prezentami dla dzieci, poczęstunkiem, zabawą.
   Do tego, co chyba najważniejsze, pani kierownik to łebska babka. Dobrze zarządza, jest w stałym kontakcie z rodzicami, jest otwarta na rozmowę, sugestie, zna dzieci, wie o którym mowa.
   Bardzo ważne: w tym żłobku można chodzić na dni adaptacyjne. Dowiedz się, bo jest tylko kilka żłobków w Łodzi, które na to pozwalają. Tutaj chodzisz na początku z dzieckiem ile chcesz, wprowadzasz je. Ja pamiętam ze swoich dni adaptacji, że bardzo szybko poszło bo ciocie poprowadziły nas sensownie i synek szybko zostawał sam. Oraz że pani kierownik jak wchodziła do grupy porozmawiać z opiekunkami, to się wtapiała w pracę, jak była pora karmienia to karmiła, jak zabawa to brała na kolana i tuliła. Na mnie zrobiło to pozytywne wrażenie.
   Jak byś miała pytania, pisz śmiało. My mieliśmy wybór,mogliśmy od br od września startować do przedszkola, wolałam zostać w żłobku, tu synkowi dobrze, podrośnie i wyruszy do przedszkola.
   • katka-the-hermit Re: Starorudzka! 18.11.14, 22:39
    A możesz napisać, jak duże są tam grupy? Jak z karami i nagrodami? Jak wygląda kwestia wyżywienia (nie chodzi mi o to, czy jestsmile, tylko o to, czy są otwarci na niekonwencjonalne diety (wege, alergie) i czy żarełko zdrowym jest? A, i bardzo ważna kwestia : wychodzą na dwór codziennie?
    Mieszkamy w pobliżu, córka póki co chodzi do prywatnego, ale jeśli w tym państwowym jest tak fajnie, to może warto się tam zglosić? Ciężko było sie dostać?
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka