aga29wawa
11.09.08, 01:05
dzieci chodzacych do zlobka na ul. Tokarza w Warszawie??
Jakie macie pierwsze wrazenia, moze wymienimy jakies wzajemne rady,
poznamy sie ??
Moj synek od jutra zaczyna kariere w tym zlobku. Oczywiscie jak
kazda mama jestem przerazona "usamodzielnianiem sie" swojej
pociechy, ale rowniez nastawiona optymistycznie, ze "damy rade"!