Dodaj do ulubionych

Dzieci wpisane do paszportu

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.07.10, 15:46
Watek tylko do tych osob ktore byly w TYM ROKU w Turcji z dzieckiem wpisanym
do paszportu,ten kto byl kilka lat temu niech nie pisze,interesuje mnie tylko
ten rok.
Czy nie robia problemow? Bo mam rozne opinie,chce sie upewnic czy moge tak z
dzieckiem leciec,bo nie zdarze paszportu nowego mu wyrobic,bo wylot bylby za 2
tyg.
Dziekuje :)
Obserwuj wątek
    • grazynanowa Re: Dzieci wpisane do paszportu 18.07.10, 12:20
      Mozesz :)
    • bondyrka Do Grazynka 19.07.10, 18:14
      Bylas w tym roku w Turcji? Ile Twoje dziecko ma lat?
      • kasia_p45 Re: Do Grazynka 19.07.10, 19:06
        Hyhy ona w Turcji mieszka :))
        • grazynanowa Re: Do Grazynka 20.07.10, 11:50
          Nie ma znaczenia ,ze mieszkam w Turcji :) lecialam w tym roku z cora
          do Polski , mialam ja jeszcze wpisana do mojego paszportu(ma 7 lat)
          i nie mialam najmniejszego problemu z wjazdem i wyjazdem .Teraz ma
          juz swoj wlasny :)
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka