Gość: minia
IP: *.internetdsl.tpnet.pl
16.07.10, 15:46
Watek tylko do tych osob ktore byly w TYM ROKU w Turcji z dzieckiem wpisanym
do paszportu,ten kto byl kilka lat temu niech nie pisze,interesuje mnie tylko
ten rok.
Czy nie robia problemow? Bo mam rozne opinie,chce sie upewnic czy moge tak z
dzieckiem leciec,bo nie zdarze paszportu nowego mu wyrobic,bo wylot bylby za 2
tyg.
Dziekuje :)