zozolica
16.06.09, 13:01
Hotel Sultan of Side to w nowy hotel, bodajże działający "pełną
parą" od maja 2008 roku. Hotel nastawiony głównie na turystów z
Niemiec, szukających spokoju, którym nawet pluskanie dzieci w
basenie przeszkadzało! Znajomość języka angielskiego przez obsługę
hotelu graniczy z cudem, marne szanse na pozozumienie się. Wszelkie
animacje na terenie hotelu i na plaży również TYLKO w języku
niemieckim - co w hotelach 5* to raczej żenada!!! Opieka medyczna
kiepska, nastawiona wyłącznie na kasę!!! - nawet po wystawieniu
błędnej diagnozy!!! Baseny hotelowe czyste, dostępność leżaków przy
basenie i na plaży dobra - nie trzeba było wczesnym rankiem zajmować
miejsc. Ogromnym plusem hotelu jest jedzenie, bardzo zróżnicowane,
najwspanialsze desery!!! Plaża piaszczysta, świetny barek na plaży,
nie trzeba wracać na obiady do hotelu, można zjęść na plaży, co jest
super udogodnieniem! Blisko hotelu stoją dolomusze, więc łatwo
wszędzie dojechać. Hotel duży, nowy ale jeszcze dużo niedociągnięć!!!