Dodaj do ulubionych

Szukam pracy

IP: *.gdynia.mm.pl 06.01.06, 11:24
Mam wyzsze wyksztalcenie pedagogiczne i poszukuje pracy w szkole klasy 1-3
badz w przedszkolu.Posiadam odpowiednie kwalifikacje.Pilne.Dziekuje!!!!!
Trojmiasto
Obserwuj wątek
    • anprzy Re: Szukam pracy 16.01.06, 11:44
      wejdź na stronę swojego regionalnegi kuratorium. powinienes tam coś znaleźć.
      pozdrawiam
      Anka

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka