Gość: Oli IP: *.gdynia.mm.pl 06.01.06, 11:24 Mam wyzsze wyksztalcenie pedagogiczne i poszukuje pracy w szkole klasy 1-3 badz w przedszkolu.Posiadam odpowiednie kwalifikacje.Pilne.Dziekuje!!!!! Trojmiasto Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
anprzy Re: Szukam pracy 16.01.06, 11:44 wejdź na stronę swojego regionalnegi kuratorium. powinienes tam coś znaleźć. pozdrawiam Anka Odpowiedz Link Zgłoś