mordeczek
17.03.08, 00:05
Niedawno podano do wiadomosci o rozpoczeciu studiow i badan, tzw. Phase III
lekarstwa o nazwie Vertex.
Vertex ma byc alternatywa do Pegintronu i Ribawirin, jak do tej pory czytalem
pozywne wyniki badan i krytyke wiec daje dobre szanse dla Relapsow i nonresponser.
Oto linki:
www.clinicaltrials.gov/ct2/show/NCT00627926?term=telaprevir&rank=1
files.shareholder.com/downloads/VRTX/259027962x0x179464/6da59f1f-67bd-4bfd-9a98-1250341bfa6e/299180.pdf