mamaama8
29.10.08, 23:08
Witajcie, dzisiaj się dowiedziałam że moja trzy i półletnia córcia
ma HCV dodatnie :(. Mam parę pytań jeżeli mógłby ktoś na nie
odpowiedzieć... Czy jest jeszcze jakaś szansa, że tego wirusa nie
ma? Mamy iść do szpitala (tylko dlatego, że przychodni nie stać na
takie badania) na kolejne badania, czy one mogą wykluczyć czy tylko
potwierdzają jego aktywność lub "uspienie"? Może ma ktoś dziecko w
tym wieku z podobnym problemem? Od prawie 3-ech lat miała Alat na
wysokości ok 40-56 i nikt nic nie zauważał, ufałam że lekarze wiedzą
co robią. Przez ten cały czas była kilkakrotnie hospitalizowana. Jak
zwykle okazało się, że samemu trzeba się znać na wynikach. Czy
powinnam coś wiedzieć więcej na tym etapie? Pozdrawiam Wszystkich.