kryst-ynak
15.07.09, 14:28
Rozpoczęłam leczenie, jutro 4 zastrzyk interferonu, biorę rybawirynę
2 rano, 3 na noc, 3 x 1: hepatil, essensiale forte i liv 52. Trochę
mnie pobolewa w okolicy wątroby przed leczeniem tego nie było,
pobolewa mnie też w plecach i ogólnie jestem słaba. Czy te leki już
w jakiś sposób wpływją na wątrobę i na wirusa ? Czy Wy tez mieliście
podobne odczucia, czy będzie lepiej bo i wiem że gorsze samopoczucie
tez byc może. Mam genotyp 1 b. Pozdrawiam leczących, wyleczonych i
tych co przed.