136ty
26.12.16, 19:01
Z Berlina wyruszyl taki marsz. Ciekawe, ze sporo tam watkow polskich.
Opowiadaja o dzieciach w Aleppo biednych. A dlaczego teraz idziecie? Wojna tam trwa cztery lata. Dlaczego teraz jak miasto odbite , jest szansa na stanilzacje, tak was zabolalo..i druga sprawa. Dlaczego jesli mowicie o cierpieniu dzieci niesiecie flage rebeliantow syrii z trzema gwiazdkami. Dla mnie to marsz polityczny a nie humanitarny.