Dodaj do ulubionych

Zmiana frontow

17.03.20, 17:42
m.youtube.com/watch?v=skC2poX66Ms

Redaktorka Russia Today byla opozycjonistka. I raptem po 30tce zrobila trzeci fakultet tym razem dziennikarski i dostala rezimowa prace w mediach. Nie znam zadnych szczegolow, ale ciekawi mnie czy wszyscy w tym cyrku nie graja w jednej druzynie.

Nwwalny wali bardzo dobrze wydawaloby sie w korupcje wladzy, i nic z tego nie wynika totalnie. Tylko podwladni Putina wirdza ze sa od niego zalezni calkowicieni lud wie ze jest bezsilny. Co ciekawe zabity opozycjonista Niemcow walil jedynie w Putina. Nawalny wydaje sie daje realniejsze zarzuty i konczy sie na aresztach. Bo jakby wiecej walil ale w podwladnych.
Obserwuj wątek
    • dotera Re: Zmiana frontow 17.03.20, 17:51
      Z tego co zauwazylem to nie jeden z propagandzistow mial calkiem inna przeszlosc, krytykowal Putina. Wladza rosyjska kupuje po prostu ludzi, tacy nawet lepsi moze niz ideowi frajerzy ktorzy moga sie rozczarowac, przekupny cwaniak wierniejszy
      • dotera Re: Zmiana frontow 17.03.20, 17:54
        W patriotycznych filmach rosyjskich jest o tym jak z bandyty mozna zrobic dobrego patriote. Rezimy totalitarne cenia twardych realistow, nie lubia miekkich idealistow. Hitler tez wolal koministow niz miekkich mieszczan.
    • dotera Re: Zmiana frontow 17.03.20, 18:02
      Nawalny wyciaga co jakis czas licealistow studentow na ulice. Zostaja aresztowani. Sluzby maja na widelcu potencjalnie sprawiajacych klopoty. Gdyby sami sie organizowali moze byloby trudniej
    • dotera Re: Zmiana frontow 17.03.20, 18:34
      Dlaczego Nawalny wali w Pasozyty

To film o dwojce prowadzacej program rozrywkowy w fomacie calkowicie zerznietym z usa. Dowcip na poziomie sracza, wulgarny o politykach szvzegolnie zagranicznych. Mowi ze sa gorsi niz Kiseliow, Solowiow czolowi propagandzisci.

Byc moze tak....ale. ale ale ale przeciez to zrzyna z usa, tylko z troszke nizszym dnem kulturowym. Mam wrazenie ze to co najbardziej upodla slowian to kopij wklej z usa. Ruskich juz do dna. No ale to zachod. Chodzi mi o to czy to nie w duchu Putina ktory mowi Rosjanom brakuje duchowych "spinaczy". Tlumacze doslownie moze ma to lepszy sens. Raptem mowi ze cham Solowiow jest lepszy..no calkiem jakby Putin chcial...okaze sie ze realizuje postulaty opozycji Putin
      • dotera Re: Zmiana frontow 17.03.20, 18:37
        Ruska wladza lubi dwie rzeczy. Sama budowac opozycje zeby przejac nad nia kontrole. I okno overtona czyli jak powoli z przeciwnika totalnego zrobic sojusznika
    • dotera Re: Zmiana frontow 17.03.20, 18:48
      Do Nawalnego mam stosunek ambiwalentny.

Intelekt mi mowi ze to czlowiek bardzo inteligentny, a ta jego praca jest cenna i na wysokim poziomie.

Ale intuicja mnie hamuje. Nie jestem przekonany czybto nie teatr. Czy ostatecznie gra na resentymentach niewolnikow nie zostaje
      • dotera Re: Zmiana frontow 17.03.20, 18:54
        A zycie mnie nauczylo ze wbrew swojemu optymizmowi nie powinienem przeceniac swoich zdoln8sci do myslenia. Ale intuicje ktorej nigdy nie slucham sluchac powinienem zawsze
    • dotera Re: Zmiana frontow 18.03.20, 06:31
      Obejrzalem drugi raz film i nic o tej kobiecie nie zauwazylem.
      Nie wiem zarowno czemu ona wpadla w histerie jak i czemu nawalny pokazuje jej histerie.

Jakos to dziwnie wyglada panie nawalny. Niby walicie we wladze...ale realnie walicie w podwladnych i to nizszych poziomow. Jesli kradnie ok, ale jeeli tylko bo wam sie poglady nie podobaja to chore.

I po linii wladzy. Putin chce by wiedzieli ze musza z nim trwac
      • dotera Re: Zmiana frontow 18.03.20, 06:55
        Jewli sie uprawia dziennikarstwo sledcze wypadaloby ujawnic kontekst tego co ona mowi. Chocby stwierdzeniem ze nie maja pojecia. Stawia zarzuty, zarzuty nie dotycza filmu, tylko ludzi od nawalnego i wypadaloby temat wyjasnic.

Zaczyna to przypominac nie dziennikarstwo sledcze tylko bolsxewizm....oni
        u wladzy maja, naszym kosztem i to nasz program zeby odstrzelic.

Pytwnie brzmi. Czy lamia prawo? Formalnie nie. O ile druzyna Putina prawo lamie i kradna o tyle dziennikarze maja kase czysta. Wiadomo ze z wladzy putina ale czysta.

Kurwa, szef aeroflotu daje kase i winni sa dziennikarze? Jego nawalny oszvzedza? Przeciez jest jasne ze putin spolkom skarbu panstwa nakazuje dawac kase na swoja polityke.

Walenie skoncentrujcie na glowie a nie na ogonie. Zaloze ze ze wiekszosc moskiewskiej opizycji jest w tym ogonie bo rosja gowno produkuje, zyje z ropy i surowcow. Czyli wszystko zaczyna sie od skorumpowanej wladzy. Inaczej juz dawno by go obalono
        • dotera Re: Zmiana frontow 18.03.20, 07:06
          Aktorka dostawala 500 zlotych za role. No szalenstwo po prostu. Nawalny jej wypomina ze uciekla do usa , a oni musza zostac. Co za hipokryta. Widze ciagle jego filmy z Usa, europy zachodniej. Ona wyemigrowwla bo jakos nic jej w Rosji nie czeka. Pana stac na zostanie w rosji i fundacja ma calki3m dobre dochody. Tylko duze telewizje stac zeby reportaz zrobic z nowego jorku.
          • dotera Re: Zmiana frontow 18.03.20, 07:10
            Ciekawe ze aktorka zostala zaszczuta, a dostajaca wiecej od niej za role ksztaltna pani , sexowna analogia wodzianki od wojewodzkiego, nie. Panie ktore pracuja dupa u oligarchow sa lagodniej traktowane
        • dotera Re: Zmiana frontow 18.03.20, 07:21
          Ten film mnie zdumiewa. Bo odwraca odpowiedzialnosc w kwestii kradziezy.

Gdyby zrobili ten sam film o tych samych ludziach pokaxujacy jak dziala propaganda, skad kasa, to ok.

Ale oni tam dokonuja przedziwnego zabiegu. Jakby ci dziennikarze okradli panstwo, spolke skarbu panstwa, byli podmiotem finansowy, a odpowiedzialnosc szefa aeroflotu, ludxi wladzy jedynie symboliczniemkrotko wskazana jakby tylko dla porzadku. Czyli w duchu...tak tak Putin zly, ale skoncentrujmy sie na innych. A czy putin sam nie przyznawal ze w rosji korupcja wladzy to tradycja od piczatku rusi?
    • dotera Re: Zmiana frontow 18.03.20, 07:39
      Sam film pokazal ze bogaci sie jedynie rodzina prowadzacych. A na pracownikow studio itd koszty to 12 procent gdy na rodzine 63.

Co ma do tego pracownica rt ze w szefowa rt ma swoje interesy? Sam pokazal Nawalny ze nic.

• dotera Re: Zmiana frontow 18.03.20, 07:45
        Gdyby przyszlo sadzic wladze Putina, ludzi wladzy mogliby powiazaccw szajke przestepcza. Ale czy by dalo rade wplesc w to dziennikarzy wladzy, tych skorumpowanych, nie mowie o zwyklych zatrudnionych? Watpie. Kanaly finansowania sa calkiem takie same jak w innych panstwach. U nas tez kasa z budzetu idzie na reklamy w telewizjach gazetach.

Jedyna kwestia jest ze robinprogram w studio Rt. Ale moze w rosyjskim prawie jest to zorganizowane legalnie
    • dotera Re: Zmiana frontow 18.03.20, 08:29
      Sprawa moze miec drugie dno. Ta kobieta ma chore dziecko. Moze dlatego z opozycji przeszla do Russia Today. Ta jej szefowa daje czesc kasy na dobroczynnosc.

Czyli nawalny jest skurwysynem jak mowila intuicja,

Dziennikarz mowi o prawie do kradziezy. Ale w ktorym momencie udowodnil kradziez Nawalny? Udowodnil tylko ze szefowa rt jedt rezimowa dziennikarka oplacana przez panstwo.

Jedyne co zauwazylem watpliwego prawnie to ze swoje prywatne produkcje robila w studiu oplacanym z kasy pidatnika. Pytanie na ile jest to legalne. I jesli jest nielegalne dopiero mozna wyciagnac dalsse konsekwencje kradziezy.

Ale oni sie na tym nie koncentruja. Atakuja za to ze kasa plynie do niej z aeroflotu i instytucji panstwowych. Tyle tylko ze zawsze kasa z budzetu plynie di jakis uslugodawcow.

Dlatego mam watpliwosci co do nawalnego bo on lubi bardzo atrakcyjnie przedstawic cos co jest zwyczajne i jakby odwracal przy tymmkto zlodziej.
      • dotera Re: Zmiana frontow 18.03.20, 08:55
        Opozycjonisci jak Niemcow walili w korupcje bezposrednia wladzy. I dostal kulke. Ja natomiast jestem wyczulony na takich jak Kamikadze, aktor Srebniakow, Nawalny, ktorym ta krytka dziwnym trafem obsuwa sie na coraz nizsze szcseble rosjan, wrecz ludzi na samym dnie i nic im sie nie dxieje. Mysle ze na sto procent w rosji sa zwerbowani opozycjonisvi albo stworzeni od zera. I jeslimieliby cos robic to wlasnie to
        • dotera Re: Zmiana frontow 18.03.20, 08:58
          Sluchalem polskich nacjonalistow fanow putina. Facet ma prace przy filmie rosyjskim.

I ten koles w swojej glowie jest przekonany ze ci skorumpowani w ktorych wali Nawalny, te wszystkie dzieci elity za granica to cos z czym putin walczy. I przecietny rosyjski emeryt popierajacy putina rowniez jest przekonany.

• dotera Re: Zmiana frontow 18.03.20, 09:33
        Ona zatrudnila sie w rt zeby pracowac w ich fundacji

Czyli scenariusz mogl byc taki

Miala chore dziecko szukala pomocy, dali jej pomoc w zamian niech ich firmuje jako opozyvjonistka z nazwiskiem. Przy czym ona ponoc zawsze poglady glosila w sprawie krymu na przyklad takie jak wladza.

Natomiast podejrzewam ze radykalni krzykacze jak najbardziej sa na smyczy sluzb. Jest dziwna asymetria w trupach. Jedni nieznani dziennikarze gina, niemcow ginie.,,inni dra morde i sa gwiaxdami

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka