22.06.04, 13:40
czytajac ostatnie fantastyczne wiesci o inwestorze majacym wpakowac 1 mld
euro w lotnisko w dabiu a majacym siedzibe w chlewni przyszla mi mysl ze to
jest piekna metafora tego co obecnie dzieje sie w szczecinie. to jest
poprostu jeden chlew. nie mam tu na mysli wszechobecnego brudu i syfu, ani
tez wyczynow trzody na masowych spedach z okazji IE czy dni morza, ale
glownie nasze wladze. swinki siedza żra, ruszaja ryjkami, nic im wiecej nie
trzeba. tucza sie. pozdrawiam blackexit
Obserwuj wątek
    • albert_c Re: Chlew 22.06.04, 14:03
      i swinki jedne zapraszaja swinki drugie na konferencje prasowe podczas ktorych
      przedstawiaja dziennikarzom wizje rozwoju swojego chlewu...
      • blackexit Re: Chlew 22.06.04, 14:09
        albert_c napisał:

        > i swinki jedne zapraszaja swinki drugie na konferencje prasowe podczas
        ktorych
        > przedstawiaja dziennikarzom wizje rozwoju swojego chlewu...

        mamy jeszcze male warchlaczki prosiaczki ktorym jutro konczy sie kadencja a tez
        chca byc wielkimi tlustymi tucznikami. pozdrawiam blackexit
        • absztyfikant Orwell się kłania - Folwark zwierzęcy /nt 22.06.04, 14:10

          • Gość: XYZ Raczej Tytus, Romek i A`Tomek IP: 212.14.0.* 22.06.04, 14:14
            Nie desperuj absztyf. Magazynier i Orwell buuu cha cha cha....
            • absztyfikant Re: Raczej Tytus, Romek i A`Tomek 22.06.04, 14:18
              Kolega Ptaka tez, prawda ? Buhahahaha:(((((((
              • Gość: XYZ Re: Raczej Tytus, Romek i A`Tomek IP: 212.14.0.* 22.06.04, 14:21
                Kolego Ptak i Orwell? No absztyf nie przesadzaj... Chłopaki to najwyżej Chaplin
                (Dyktator);)
                • blackexit Re: Raczej Tytus, Romek i A`Tomek 22.06.04, 16:42
                  panowie po co wy szukacie literatury w chlewie? pozdrawiam blackexit
              • Gość: pastuch Re: Raczej Tytus, Romek i A`Tomek IP: 5.5R* / 212.253.2.* 24.06.04, 14:48
                Jest to prawda. Jest to fakt. Gdzie sa JAJA tam jest PTAK!
    • Gość: Bruno Wątpliwy Re: Chlew IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.06.04, 16:53
      Zal że odsuneli od koryta?
      • blackexit Re: Chlew 22.06.04, 17:13
        Gość portalu: Bruno Wątpliwy napisał(a):

        > Zal że odsuneli od koryta?

        komu zal i kogo? pozdrawiam blackexit
    • vojciech Re: Chlew 22.06.04, 17:36
      No to już rozumiem, po co SCR była potrzebna polerka do butów: aby pracownicy
      czyscili je po przyjściu z pl. Armii Krajowej. Z gnoju.
      • Gość: H56 Re: Czas najwyższy na świniobicie ! IP: *.comnet.krakow.pl 22.06.04, 19:14
        wpraszam się na świeżynkę
        • Gość: e.beata Re: Czas najwyższy na świniobicie ! IP: *.szczecin.cvx.ppp.tpnet.pl 22.06.04, 21:44
          po tych to chyba niestrawnośc murowana.
          • blackexit Re: Czas najwyższy na świniobicie ! 23.06.04, 11:07
            Gość portalu: e.beata napisał(a):

            > po tych to chyba niestrawnośc murowana.

            no wlasnie ja bym tego nie ruszal to niekoszerne. pozdrawiam blackexit
            • vojciech Re: Czas najwyższy na świniobicie ! 23.06.04, 12:15
              blackexit napisał:

              > Gość portalu: e.beata napisał(a):
              >
              > > po tych to chyba niestrawnośc murowana.
              >
              > no wlasnie ja bym tego nie ruszal to niekoszerne.

              Powiedział rado, z dziada pradziada wegetarianin ;)
              • blackexit Re: Czas najwyższy na świniobicie ! 23.06.04, 12:22
                vojciech napisał:

                > blackexit napisał:
                >
                > > Gość portalu: e.beata napisał(a):
                > >
                > > > po tych to chyba niestrawnośc murowana.
                > >
                > > no wlasnie ja bym tego nie ruszal to niekoszerne.
                >
                > Powiedział rado, z dziada pradziada wegetarianin ;)

                jem w zasadzie tylko mieso ale przeciez nie kazde. pozdrawiam blackexit
    • Gość: H56 Re: Chlew IP: *.comnet.krakow.pl 23.06.04, 14:29
      ja myślę,że ta wieprzowinka bedzie strawna, przecież te świnie nie są byle czym
      tuczone
      • blackexit Re: Chlew 23.06.04, 18:14
        Gość portalu: H56 napisał(a):

        > ja myślę,że ta wieprzowinka bedzie strawna, przecież te świnie nie są byle
        czym
        >
        > tuczone

        to nie moze byc ot taka sobie swinia ja tych swini nie chce. musi byc
        glad koszer. pozrawiam blackexit
    • Gość: H56 Re: Czas najwyższy na świniobicie ! IP: *.comnet.krakow.pl 23.06.04, 14:34
      ja myślę,że ta wieprzowinka bedzie strawna, przecież te świnie nie są byle czym
      tuczone
    • Gość: H56 Precz z komuną i prawicowymi oszołomami !!! IP: *.comnet.krakow.pl 08.07.04, 11:49

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka