ulrich66 26.07.12, 16:49 Tak na marginesie.Bohaterów Warszawy to też aleja.A biurowce niech powstają.Jak najwięcej. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
robgordon Po co? 26.07.12, 17:43 Po co buduja tyle tych biurowcow? Beda potem staly puste. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wojtek Re: Po co? IP: *.152.145.35.dsl.dynamic.t-mobile.pl 26.07.12, 18:18 Bo zrobili badania potrzeb rynku i stwierdzili, że warto zaryzykować i zainwestować w ł a s n e pieniądze w ten interes - jasne ??? Nie musisz się za nich zamartwiać, że "Beda potem stały puste", bo nie będą. Amen Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rudy Re: Po co? IP: *.szczecin.mm.pl 26.07.12, 18:40 Po to żeby wynająć powierzchnię biurową zainteresowanym firmom, które prowadząc działalność gospodarczą wygenerują zysk i zatrudnią mieszkańców Szczecina. Nie wszystkich, ciebie nie, bo sądząc po wpisie zbyt inteligentny i rozwinięty intelektualnie nie jesteś, a przecież to biurowiec nie fabryka. Odpowiedz Link Zgłoś
robgordon Re: Po co? 26.07.12, 19:37 Przy tego rodzaju informacjach zawsze pojawiaja sie komentarze takie jak moj, wiec postanowilem ze wyrecze hatersow. Czyli to byl zart taki. A przy okazj chcialem sprawdzic jak bardzo obrazliwe komentarze mnie dosiegna;) Oczywiscie, ze dobrze ze biurowce sie buduje. Sam bym chetnie wynajal jakies biuro w Lastadii, z widokiem na starowke i Zamek. No ale pracuje w budzetowce, wiec biuro mi niepotrzebne;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Zyx Fotka 17 to ZUT, nie ta inwestycja :) IP: *.dynamic.chello.pl 26.07.12, 19:12 Też piastów, tyle, że na rogó z Langiewicza Odpowiedz Link Zgłoś
a.malin Re: Fotka 17 to ZUT, nie ta inwestycja :) 27.07.12, 07:41 róg - rogó, no żeczywiście, nie wpadłbym na to. Na obraskó 14 terz mamy Óniwersytet Tehnologiczny. Zahodniopomorski oczywiście (w odrurznieniu od Wshodniopomorskiego w Grajfswaldzie). Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gosc Re: Zobacz, jak rośnie Piastów Office Center. ZDJ IP: *.vodafone-net.de 01.08.12, 04:28 naszych "architektow" powinno sie skierowac na przeszkolenie do bylych azjatyckich republik sowieckich jak wyglada nowoczesna architektora np miasta Astana, Aszchabad, Baku... stawiaja wszedzie tylko zwykle ciezkie kloce kolejne po centrum handlowym Kaskada zenada!!!! Odpowiedz Link Zgłoś