Dodaj do ulubionych

Zobacz, jak rośnie Piastów Office Center. ZDJĘC...

26.07.12, 16:49
Tak na marginesie.Bohaterów Warszawy to też aleja.A biurowce niech powstają.Jak najwięcej.
Obserwuj wątek
    • robgordon Po co? 26.07.12, 17:43
      Po co buduja tyle tych biurowcow? Beda potem staly puste.
      • Gość: wojtek Re: Po co? IP: *.152.145.35.dsl.dynamic.t-mobile.pl 26.07.12, 18:18
        Bo zrobili badania potrzeb rynku i stwierdzili, że warto zaryzykować i zainwestować w ł a s n e pieniądze w ten interes - jasne ??? Nie musisz się za nich zamartwiać, że "Beda potem stały puste", bo nie będą. Amen
      • Gość: rudy Re: Po co? IP: *.szczecin.mm.pl 26.07.12, 18:40
        Po to żeby wynająć powierzchnię biurową zainteresowanym firmom, które prowadząc działalność gospodarczą wygenerują zysk i zatrudnią mieszkańców Szczecina. Nie wszystkich, ciebie nie, bo sądząc po wpisie zbyt inteligentny i rozwinięty intelektualnie nie jesteś, a przecież to biurowiec nie fabryka.
        • robgordon Re: Po co? 26.07.12, 19:37
          Przy tego rodzaju informacjach zawsze pojawiaja sie komentarze takie jak moj, wiec postanowilem ze wyrecze hatersow. Czyli to byl zart taki. A przy okazj chcialem sprawdzic jak bardzo obrazliwe komentarze mnie dosiegna;)
          Oczywiscie, ze dobrze ze biurowce sie buduje. Sam bym chetnie wynajal jakies biuro w Lastadii, z widokiem na starowke i Zamek. No ale pracuje w budzetowce, wiec biuro mi niepotrzebne;)
    • Gość: Zyx Fotka 17 to ZUT, nie ta inwestycja :) IP: *.dynamic.chello.pl 26.07.12, 19:12
      Też piastów, tyle, że na rogó z Langiewicza
      • a.malin Re: Fotka 17 to ZUT, nie ta inwestycja :) 27.07.12, 07:41
        róg - rogó, no żeczywiście, nie wpadłbym na to.
        Na obraskó 14 terz mamy Óniwersytet Tehnologiczny. Zahodniopomorski oczywiście (w odrurznieniu od Wshodniopomorskiego w Grajfswaldzie).
    • Gość: gosc Re: Zobacz, jak rośnie Piastów Office Center. ZDJ IP: *.vodafone-net.de 01.08.12, 04:28
      naszych "architektow" powinno sie skierowac na przeszkolenie do bylych azjatyckich republik sowieckich jak wyglada nowoczesna architektora np miasta Astana, Aszchabad, Baku...
      stawiaja wszedzie tylko zwykle ciezkie kloce kolejne po centrum handlowym Kaskada
      zenada!!!!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka