Dodaj do ulubionych

Bo najwyższym dobrem jest Legia Warszawa i Pogoń

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.11.04, 20:39
22-letni chłopak został porwany z warszawskiej Pragi, wywieziony na odludzie,
rozebrany do naga i skatowany. Bandyci bili go pałkami, butelkami i młotkiem.
Poszkodowany jest kibicem stołecznej Polonii - czytamy w "Gazecie Wyborczej".
W sobotę 22-latek jechał miejskim autobusem na mecz Polonii z Górnikiem
Łęczna. W pewnym momencie chłopak zauważył, że w autobusie towarzyszy mu
dwóch podejrzanych osobników. Przezornie postanowił zatem nie wysiadać pod
stadionem, lecz pojechać na Pragę. Niestety przezorność w tym wypadku okazała
się błędem.
Później przyszli oprawcy zaczepili chłopaka i zaczęli go wypytywać o układy
wśród kibiców Polonii. Chłopak próbował tłumaczyć, że jedzie do szpitala
odwiedzić ciotkę. Bandyci nie dali wiary jego tłumaczeniom.
Wspólnie wysiedli na przystanku przy parku Praskim. Tam czekali inni
zamaskowani mężczyźni. Siłą zaprowadzili 22-latka do samochodu, naciągnęli mu
czapkę na oczy.
Tam chłopak usłyszał zapowiedź: "Będziemy cię kroić, włożymy ci nóż w
brzuch" - czytamy w "Gazecie Wyborczej".
Gdzieś na odludziu ofiara została wyciągnięta z samochodu, rozebrana i
skatowana. Bandyci bili chłopaka pałkami, butelkami, później po nim skakali.
Po kilkunastu minutach odjechali.
Pobity obecnie przebywa na obserwacji w szpitalu. Ma liczne obrażenia
Obserwuj wątek
    • Gość: Gryf Re: Bo najwyższym dobrem jest Legia Warszawa i Po IP: 217.153.6.* 29.11.04, 23:06
      W calej mojej historii bytnosci na forum (3,5 lat) dwa razy zdarzylo sie mnie
      odpisac idiotom na tresc ich (tych dwoch idiotow) postow.Dla idioty nie
      potrafiacego rozroznic bandyty od kibica nie zrobie jednak kolejnego
      (trzeciego) wyjatku.
      Po prostu zidiocenie jest tak prowokacyjnie tendencyjne.A moze to wiecej niz
      idiota pisal?






      Prawda, dla czlowieka jest tym, co czyni z niego czlowieka.
      • Gość: Antyknajak Człowiek kochający prawdę to ...... kibic Pogoni IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.11.04, 01:08
        No chyba piszesz o sobie ! Nie kwestionując Twoich wybitnych zasług na forum
        ale nawet 3.5 roku obecności w tzw towarzystwie nie wyprowadziło Cię na ludzi.
        Poniższe teksty są tego tak jednoznacznym dowodem, że szkoda się na ten temat
        zbyt wiele rozpisywać. Wystarczy zacytować. Same w sobie są diagnozą.
        :

        > Dobrem najwyższym jest Pogoń Szczecin

        > C-z-l-o-w-i-e-k kochajacy p-r-a-w-d-e to miedzy innymi kibic Pogoni
    • Gość: andreas drogi Gryfie IP: 62.233.223.* 30.11.04, 01:21
      powiem tak troche obiektywizmu!
      Jak przyjdziesz na turniej golfowy w Binowie
      (popularny sport na forum zaraz po Pogoni)
      i krzykniesz nazwę innego klubu golfowego
      i pokażesz nalepke na torbie z innego klubu golfowego
      i powiesz, że nalezysz do innego klubu golfowego
      i.....
      to wrócisz do domu! Bez skazy, a wiele przyjaźni nawiązesz!

      Ale jak pójde na stadion Pogoni podczas meczu
      i .....
      to mnie zmasakrują!

      Mylę się???
      Wyprowadź mnie z błędu!

      Nic sie Tobie nie stanie na stadionie lekkoatletycznym.
      Nic sie nie stanie na wielu innych.

      Ale na meczu....

      Niechodza więc na te mecze sami ludzie przychylnie nastawieni
      sami miłośnicy sportu,
      ot chcący wypocząć po pracy...
      No, coś w tym ku.. jest!
      Coś jest nie tak w tym widowisku!
      nie wiem co, madry taki to ja nie jestem...

      Troche obiektywizmu!
      I nie mów jak Jurczyk,
      że to dziennikarze wszystkiemu winni!
      • albert_c Re: drogi Gryfie...prosimy o odpowiedz! n/t 03.12.04, 15:00
        • Gość: lolo Re: drogi Gryfie...prosimy o odpowiedz! n/t IP: *.pomorzany.v.pl 03.12.04, 15:53
          antykajak - buraku!!!!! Jak zależy ci na mąceniu wśród kibiców POGONI i LEGII
          to masz pecha. Daj sobie na luz i lepiej naucz się pierwszej czytanki. Do
          nauki,cienkoszu bo rodzice dadzą w tyłek pasem.
          • penderecky Re: drogi Gryfie...prosimy o odpowiedz! n/t 03.12.04, 16:14
            Slepa milosc do miejscowej druzyny sportowej zdaniem psychologow spolecznych
            jest najbardziej prymitywna/podstawowa/pierwotna odmiana patriotyzmu lokalnego,
            bo pozwala ludziom nie posiadajacym innych odniesien budowac swoja tozsamosc w
            walce/wojnie/rywalizacji z innym miastem i jego druzyna. To jest element,
            najczesciej jedyny kwantyfikator ich (tutaj) szczecinskosci. Stad kolorowe
            fatalaszki, szaliczki i wulgarne spiewki stadionowe. Jak u prymitywnych
            plemion, ktore maluja sobie na skorze rozmaite wzorki.
    • Gość: T.C. 01! [...] IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.12.04, 16:22
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
      • penderecky Re: Bo najwyższym dobrem jest Legia Warszawa i Po 03.12.04, 16:25
        Czlowieku, pedz migiem do psychiatry, byc moze nie jest dla ciebie jeszcze za
        pozno.


        Gość portalu: T.C. 01! napisał(a):
        chłopczyna dostał bo się pewnie należało i tyle w tym temacie, żegnajcie tępi
        > faszyści
        • Gość: T.C. 01! [...] IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.12.04, 16:32
          Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
          • penderecky Re: Bo najwyższym dobrem jest Legia Warszawa i Po 03.12.04, 16:33
            Na terapie chyba jednak za pozno. Idz w pokoju biedny chory czlowieku.
          • Gość: T.C. 01! [...] IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.12.04, 22:48
            Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
          • albert_c [...] 07.12.04, 07:55
            Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
      • albert_c [...] 07.12.04, 07:53
        Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • Gość: hans Re: Bo najwyższym dobrem jest Legia Warszawa i Po IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.12.04, 18:14
      Kiedyś mój znajomy - kibic Arki Gdynia, tak do mnie mniej wiecej
      powiedział: "Wy w tym Szczecinie to macie nudno, tylko ta Pogoń, żadnych wojen
      lokalnych między klubami. U nas w Trójmieście jak wychodzisz na ulicę, to
      musisz być gotowy, że ktoś ci wsadzi kosę"
      • Gość: stary kibic Re: Bo najwyższym dobrem jest Legia Warszawa i Po IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.12.04, 20:08
        Ehhhh jak czytam te wypociny roznych osob wrogo nastawionych do Pogoni to czuje
        zlosc,litosc i pogarde. Ja osobiscie nigdy nie krytykuje czegos czego nie
        rozumiem. Przeciwnicy Pogoni ujawniajacy sie na tym forum maja mgliste pojecie o
        tym jaka wartoscia dla Szczecina jest POGON SZCZECIN. Nie mam czasu na
        rozpisywanie sie bo zycie ucieka przez palce i szkoda czasu na puste dyskusje na
        forach netowych...Podkresle tylko jedno: zupelnie czyms innym jest bandytyzm,
        szowinizm, rasizm, nietolerancja, chamstwo i buractwo, a zupelnie czyms innym
        prawdziwe kibicowanie ukochanej druzynie. Ja i wielu mi podobnych kibicuje
        Pogoni odkad pamietam, tępie w miare mozliwosci glupote i prostactwo ktore
        niestety nieraz gosci i na Twardowskiego. Z podobnym obrzydzeniem patrze jednak
        na pseudointeligentow wrzucajacych do jednego worka bandytow i kibicow...
        <kto Szczecin dobrze zna ten Pogon w sercu ma> tak spiewano 30 lat temu na
        Twardowskiego i w moim sercu zawsze bedzie3 brzmiala ta piesn ;)
    • Gość: Antyknajak Gryf. Poznalismy Twoich kolegów z klubu kibica IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.12.04, 20:02
      Jacy mili ludzie. Jak miło sie z nimi rozmawia.
      Są żywym dowodem na to, że :
      Najwyższym dobrem jest Pogoń Szczecin
      • Gość: WhiteEnter Re: Gryf. Poznalismy Twoich kolegów z klubu kibic IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.12.04, 20:13
        Antyknajak cos mi sie zdaje ze jestes tzw "lapsem"
        • Gość: Antyknajak "lapsem" ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.12.04, 21:53
          Bądż uprzejmy i oświeć mnie ! Co to znaczy ?
    • Gość: andreas co czuję... IP: *.szczecin.cvx.ppp.tpnet.pl 03.12.04, 22:05
      czuje, że prawdziwych kibiców bez gotowości do walki
      do przemocy, obrony dwich barw nie ma i nie powinno byc!
      Tu niektórzy koledzy dokładniue oddają ducha,
      to kibicowanie ma wyzwalac prymitywne odruchy i do takich
      odczuc siega.
      Czy ktos chce czy nie?

      To tak troche jakby dupniaka (chyba tak to sie nazywa)
      przenieśc na salony...

      Krzyczenie, walka i obrona swoich barw...
      To podstawa i inaczej nie da się tego ani wytłumaczyć
      ani uprawiać.
      Prawdziwy kibic musi nbyc zdolny do przeciwstawienia sie siłą
      innemu, który krzyczy wulgarne wyrazy pod adresem
      jego klubu lub niszczy czy bezcześci kolory jego klubu!

      Takie to jest kibicowanie!
      Po prostu w grupie wyzwala sie prymitywne reakcje
      i trudno tu oczekiwać na stadionie intelektualnej
      dyskusji...
      to jest walka!
      • Gość: T.C. 01! [...] IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.12.04, 22:47
        Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
        • Gość: andreas no właśnie IP: 62.233.223.* 03.12.04, 23:59
          wiesz co to pogo?
          to takie pogo
          to takie właśnie dziwny taniec
          taniec przemocy i walki
          rzucanie się, popychanie, uderzanie, walka
          prymitywne emocje!
          To jest to!
          Adrenalina!
          To lepsze niz prochy...
          Czujesz?!
          I poczucie grupy, że nie jestes sam.
          Potem wracasz do domu, do Twojej pustki,
          do pracy...
          musisz byc miły, usmiechniety, musisz byc okej...
          Ale na ten moment na te chwile,
          jestes - albo wydaje Ci sie że jestes -
          soba. Mozesz wszysko.
          Czułeś to!?
          Agresja, strach, walka, adrenalina...
          zabić, zabić...
          super widowisko, super odczucia.
          To jak skakanie z mostu na linie,
          to jak jazda na pełnym gazie ile maszyna wyciśnie,
          to jak skok ze spadochronem otwieranym jak najpóźniej,
          to jak życie!
          Czujesz?!
          • Gość: hans Re: no właśnie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.12.04, 14:44
            A ja popieram ideę tzw. "ustawek", chłopaki mogą wyładować nadmiar agresji i
            wszyscy, którzy biorą w tym udział, wiedzą co ich czeka. Jeśli "ustawki"
            uchronią przypadkowe osoby w czasie zadym na mieście i kibiców na stadionie, to
            dla mnie jest to dobre wyjście. Rozumiem też chęć walki i agresję, którą mają
            kibole - takie mamy czasy, takie są wzorce. Dużo zależy też od rodziny. Kim
            będzie chłopak, który wychował sie w rodzinie, w której od pokoleń się kradnie,
            mama przepiła wzrok, a na dzielnicy od zawsze bieda, alkohol i gangsterka?
            • Gość: T.C. 01! Cenzura trwa!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.12.04, 16:12
              Brawo admnin, widze że cenzura w starym stalnowskim stylu działa w najlepsze
              nie można nic powiedzieć po nie lini jaśnieoświeconego Adama Michnika, by nie
              wydzieli, na tym kończe swój udział na tym forum CHWDcenzorom
              • albert_c Re: Cenzura trwa!!! 07.12.04, 16:16
                Gość portalu: T.C. 01! napisał(a):

                > Brawo admnin, widze że cenzura w starym stalnowskim stylu działa w najlepsze
                > nie można nic powiedzieć po nie lini jaśnieoświeconego Adama Michnika, by nie
                > wydzieli, na tym kończe swój udział na tym forum CHWDcenzorom

                * napisalem dzis w tych ocenzurowanych postach, ze jestes po pierwsze wyjatkowy
                prostak, a po drugie ze zle napisales 'c..j'

                • Gość: T.C. 01! Re: Cenzura trwa!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.12.04, 16:21
                  W twarz nie powie tylko za placami szczeka.

                  Pozdrwiam Cie światły i tolerancyjny Albercie_c
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka