Gość: Rihi
IP: *.adsl.hansenet.de
13.01.03, 10:31
Kradna bezrobotni,bezdomni.Kradna tam gdzie najlatwiej.
Napewno niechca trafic do wiezienia.Wiec dlaczego TO robia ?
Wiemy wszyscy : niemaja pieniedzy,niemaja opieki
socjalnej,niemaja nadziei.Pija.I kto pijaka przyjmie do pracy ?
Wiec kradna .Kolo zamkniete.
Oni nie maja pieniedzy - Panstwo tez niema,i co dalej????