Dodaj do ulubionych

Dewastacje i kradzieże na kolei

IP: *.adsl.hansenet.de 13.01.03, 10:31
Kradna bezrobotni,bezdomni.Kradna tam gdzie najlatwiej.
Napewno niechca trafic do wiezienia.Wiec dlaczego TO robia ?
Wiemy wszyscy : niemaja pieniedzy,niemaja opieki
socjalnej,niemaja nadziei.Pija.I kto pijaka przyjmie do pracy ?
Wiec kradna .Kolo zamkniete.
Oni nie maja pieniedzy - Panstwo tez niema,i co dalej????
Obserwuj wątek
    • Gość: Jim Re: Dewastacje i kradzieże na kolei IP: 62.148.88.* 13.01.03, 10:46
      Kradną coraz więcej i kraść będą. Kradną w całym kraju,
      najgorzej na Górnym Śląsku. W ciagu 10 ostatnich lat ukradziono
      np. ok. 150 kilometrów toru kolejowego (ponad 300 kilometrów
      szyn) z sieci waskotorowej, normalnotorowej, bocznic kolejowych,
      kolei piaskowej... Skradziono dziesiatki kilometrów sieci
      trakcyjnej - niektóre koleje przemyslowe zmuszone zostały do
      demontazu sieci trakcyjnej i zastąpienia lokomotyw elektrycznych
      spalinowymi. Kradnie sie wszystko, co da się sprzedac w skupie
      złomu - stal, metale kolorowe, kradnie się same podkłady
      kolejowe, a po skradzeniu linii kolejowej kradnie sie nawet
      tłuczeń pod spodem. Policja wie o 10% przypadków kradzieży,
      karane jest praktycznie 0.
      Czyli summa summarum złodziejstwo kolejowe to cudowny biznes - a
      na szczycie tego mafijnego interesu stoi polski rząd, który
      wkrótce po upadku komuny zliberalizował handel zlomem zezwalając
      każdemu zlodziejowi na sprzedaż cudzego skradzionego mienia
      incognito, ochrania dane osobowe złodzieja konsekwentnie
      zasłaniajac sie prawami człowieka.
      W 2003 roku Polska jest najlepszym kolejowym eldorado dla
      zlodziei na świecie. Nie ma już innego takiego kraju nie tylko w
      Europie, ale na całym swiecie!
      Skala kradzieży na kolei w Polsce (dzienna):
      Napady na pociągi: ok. 20 w skali kraju, w tym ok. 10 na Śląsku -
      zatrzymania składu, grożenie bronią załodze, usypanie ładunku
      (zwykle węgla), odbiór cięzarówkami przez mafię...
      Kradzieże akcesopriów torowych na szlaku - ok. 100 dziennie, w
      tym 40 na Górnym Śląsku
      Kradzieże sieci trakcyjnej - ok. 5-10 przypadków dziennie...
      Kradzieże mienia (wyposażenie pociągów, stalowe kosze nasmieci,
      kostka brukowa, płyty i inne) - setki przypadków dziennie...

      Dalej, dalej do Europy.

      Czesi widząc nasze pociągi pukaja się w głowę i nadziwić sie nie
      mogą. U nich wszystko działa normalnie.

      • Gość: przecinack PKP jajcarnia IP: 213.17.250.* 13.01.03, 11:11
        PKP tez okrada ludzi podstawiajac nie ogrzewane
        sklady, zatrudniajac prostackich konduktorow,
        utrzymujac brudne i smierdzace dworce...
        ale oficjalnie wszystko gra, i nawet beda strajki
        w obronie pracownikow,z ktorych i tak czesc sie
        w pracy zdrowo opiernicza...
        • rooffian Re: PKP jajcarnia 13.01.03, 16:52
          Gość portalu: przecinack napisał(a):

          > PKP tez okrada ludzi podstawiajac nie ogrzewane
          > sklady, zatrudniajac prostackich konduktorow....

          Nie wiem czy to można nazwać okradaniem. Każdy widzi za co
          płaci.
          • Gość: przecinack Re: PKP jajcarnia IP: 213.17.250.* 13.01.03, 22:13
            rooffian napisał:
            > Każdy widzi za co płaci.

            hahahaaaaa...dooooobre!

            czy przed kupieniem miejscowki chodzisz ogladac
            miejsce w pociagu,ktore Ci przysluguje???
            • Gość: mimi Re: PKP jajcarnia IP: 24.157.198.* 14.01.03, 02:10
              Przewiduje, ze za mojego zycia, a stary nie jestem, nie skorzystam juz z uslug
              kolei w Polsce. Ostatnio wloklem sie ciuchcia z Frankfurtu do HH (nie, nie
              mieszkam w Niemczech). Bylo milo, nawet sie nie dluzylo, ale jak spojrzalem na
              rozklad, to zgroza - 550 km w cale trzy i pol godziny. O obsludze i takich
              innych duperelach nie musze wam mowic, prawda. Zanim wsiade do pociagu w Polsce
              oczekuje przynajmniej takiego standardu. Inaczej, jak dla mnie, mozecie sie
              likwidowac.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka