aerato 06.06.06, 17:14 Dziewczyny kiedy po porodzie (miałam cc) najwcześniej może wystąpić owulacja, kiedy kobieta zaczyna być znowu płodna? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
malgosiek2 Re: pytanko mam 06.06.06, 17:45 Tak nikt dosłownie tego Tobie nie powie,bo to baardzo indywidualna sprawa. Jeśli karmisz piersią to @ możesz nie mieć niekiedy nawet do roku i to zależy od częstości i długości karmienia. Jeśli nie karmisz piersią to @ moze być już 8 tyg.po porodzie. pZDR.GOSIA Odpowiedz Link Zgłoś
aerato Re: pytanko mam 06.06.06, 21:11 dziękuję za odpowiedź, jedna położna powiedziała mi, że już tydzień po porodzie wraca płodność i mąż się bał obok mnie położyć.:)Pozdrowionka Ania Odpowiedz Link Zgłoś
slonko1335 Re: pytanko mam 07.06.06, 06:20 Ja tam bym na niepłodność przy karmieniu piersią nie liczyła...Karmię tylko i wyłącznie cycem i pierwszą miesiączkę po porodzie dostałam dokładnie jak Mała skończyła dwa miesiące. Dodam, że cztery dni wcześniej mi się plamienie po porodzie skończyłó:( Porażka.... Odpowiedz Link Zgłoś
monika9990 Re: pytanko mam 07.06.06, 10:26 Z tym nigdy nie wiadomo. Niby po 8 tygodniach po porodzie może wrócić już owulacja. Karmienie piersią może to opóźnić, ale nie zawsze. Znam przypadki, że dzieci się rodziły w jednym roku. Jedno w styczniu a drugie w grudniu. Odpowiedz Link Zgłoś
malgosiek2 Re: pytanko mam 07.06.06, 10:37 Ale ja nie napisałam,że karmienie piersią zapobiega w ciąży bo to bzdura totalna.Nie polegałabym również na metodzie LAM bo to rosyjska ruletka.NPR po porodzie też nie zdaje egzaminu. Faktem jednak jest,ze zdarza się,że @ kobiety nie mają od roku co nie oznacza,że wcześniej może wystąpić owulacja. pzdr.gosia Odpowiedz Link Zgłoś
gabi683 Re: pytanko mam 07.06.06, 10:59 Ja cztałm ze 6 tygodni po porodzie mozna juz zajsc w ciąze ponownie ja po porodzie dostałm @ w 6 misiącu zycia Kasi:) Odpowiedz Link Zgłoś
aerato Re: pytanko mam 07.06.06, 20:56 Pytałam o owulację, bo jak wyszłam ze szpitala 7 dni po porodzie to brałam z mężem prysznic, bo byłam słaba. Mąż pomagał mi się umyć. Kiedy przyszła do mnie położna środowiskowa to miałam kłopoty żołądkowe prawdopodobnie po antybiotyku, a ona stwierdziła, że może jestem w ciąży!! Byłam lekko zdziwiona, że tak tydzień po porodzie i bez stosunku? Pozdr.Ania Odpowiedz Link Zgłoś