Dodaj do ulubionych

Panie Litwiński !

12.10.08, 19:05
Zbierzcie się z kolegą Zarembą i zróbcie w Szczecinie jakiś rokosz czy coś
podobnego, macie poparcie większości Szczecinian i pewnie nie tylko. Panowie,
pokażcie klasę, król Nitras jest nagi !!!
Obserwuj wątek
    • Gość: pt Re: Panie Litwiński ! IP: *.bu.edu 12.10.08, 19:16
      Ratunkiem nie jest wybor nowego szefa gangu ale tego gangu likwidacja.
      Swoje "dobre rady" zachowaj dla siebie i na przyszlosc POMYSL ZANIM wrzucisz
      kartke do urny.
      Teraz to sobie mozesz ze swoimi idolami Palikotem i Niesiolowskim apelowac
      rownie dobrze o zrzeczenie sie urzedu do Prezydenta Kaczynskiego - z takim samym
      skutkiem.
      • felix_edmundowicz cpt niech liścik napisze 12.10.08, 19:17
        :))))
        Nitras ma przewagę nie wysyłaj Arka na daremny bój
        a co Zaremby to zapytaj go o tor Formuły 1
      • exman Re: Panie Litwiński ! 12.10.08, 19:33
        pt, wsadź sobie do kaczki te swoje komunały i polej ciepłym moczem, wystaw za
        okno a jutro masz PiSdrink albo jak kto woli wściekłego kurskiego.
        • felix_edmundowicz Re: Panie Litwiński ! 12.10.08, 19:35
          ubawiłeś mnie
          dzięki
          :)))
          a Arka nie podpuszczaj,Sławek ma bardzo ostre kły
        • Gość: z [...] IP: 77.242.225.* 12.10.08, 20:05
          Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
          • exman [...] 12.10.08, 20:14
            Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
        • Gość: z [...] IP: 77.242.225.* 12.10.08, 20:59
          Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • Gość: bzik Re: Panie Litwiński ! IP: *.szczecin.mm.pl 12.10.08, 19:40
      Litwiński aż taki głupi nie jest i krzywdy wodzowi nie zrobi. W
      końcu honor honorem a wyżywić rodzinę trzeba.
      • exman Re: Panie Litwiński ! 12.10.08, 20:37
        właśnie, być może masz rację a być może nie. Sam jestem ciekaw, dlatego
        założyłem ten wątek, kto wie czy prawybory nie odbędą się w Kafe Jerzy !
    • Gość: praktyc do urzędackiej ..y exmana IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.10.08, 22:46
      exman napisał:
      > Zbierzcie się z kolegą Zarembą i zróbcie w Szczecinie jakiś rokosz
      czy coś
      > podobnego, macie poparcie większości Szczecinian i pewnie nie
      tylko. Panowie,
      > pokażcie klasę, król Nitras jest nagi !!!
      Jak każda postkomunistyczna swołocz- robisz to czyimiś rękami a sam
      chowasz głowę w piasek.będzie sukces to powiesz - walczyłem o to a
      jak będzie klapa to poklepiesz Nitrasa po plecach jak przyjaciela.
      tfuuu!
      • jack_sparrow_pl Re: do urzędackiej ..y exmana 13.10.08, 10:04
        sam
        > chowasz głowę w piasek.będzie sukces to powiesz - walczyłem o to a
        > jak będzie klapa to poklepiesz Nitrasa po plecach jak przyjaciela.
        > tfuuu!

        on ma teraz problem, z kim się układać aby stołeczka nie stracić
        • Gość: kiełbaska POstsowiety IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.10.08, 10:12
          To kolejne, trafne określenie tej partyjki znalazłem na jednym z
          forów.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka