Dodaj do ulubionych

Po kiego uja?

24.01.09, 00:04
Właśnie odwiedzam nasze piękne miasto i stwierdziłem że nie jest źle, skoro
miesiąc po świętach ulice nadal świecą udekorowanymi drzewami i choinką przy
urzędzie. Przecież i tak płacą podatnicy, w rachunkach.
Obserwuj wątek
    • Gość: gość Re: Po kiego uja? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.01.09, 00:16
      Widocznie to jest niezbędne. Przeciez pan Wieczorek z enea musi czymś uzasadnić
      podwyżki cen energii - jeśli nie tańszym węglem to chociaż bezrozumnym zużyciem
      prądu.
    • Gość: . Re: Po kiego uja? IP: *.chello.pl 24.01.09, 02:09
      PO kiego? Bo są ważniejsze sprawy - np. "marka sfiesfin 2050"
    • Gość: endy zapracowany IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.01.09, 10:00
      No i jeszcze anioły świetliste też się świecą. Nasz prezydent jest
      tak zapracowany że nier zdąży taczek załądować

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka