h.g.g 24.01.09, 00:04 Właśnie odwiedzam nasze piękne miasto i stwierdziłem że nie jest źle, skoro miesiąc po świętach ulice nadal świecą udekorowanymi drzewami i choinką przy urzędzie. Przecież i tak płacą podatnicy, w rachunkach. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: gość Re: Po kiego uja? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.01.09, 00:16 Widocznie to jest niezbędne. Przeciez pan Wieczorek z enea musi czymś uzasadnić podwyżki cen energii - jeśli nie tańszym węglem to chociaż bezrozumnym zużyciem prądu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: . Re: Po kiego uja? IP: *.chello.pl 24.01.09, 02:09 PO kiego? Bo są ważniejsze sprawy - np. "marka sfiesfin 2050" Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: endy zapracowany IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.01.09, 10:00 No i jeszcze anioły świetliste też się świecą. Nasz prezydent jest tak zapracowany że nier zdąży taczek załądować Odpowiedz Link Zgłoś