Dodaj do ulubionych

Kolejna niespełniona obietnica Krzystka

23.05.09, 10:53
www.kurier.szczecin.pl/Art.aspx?a=21921
Nie zacznie się w tym roku budowa kolejnego odcinka obwodnicy
śródmiejskiej! Choć jeszcze w styczniu zapewniano, że obwodnica jest jedną z
najważniejszych tegorocznych inwestycji drogowych w Szczecinie - prezydent
Piotr Krzystek określił ją jako priorytetową - jej budowa się opóźni. Jak
bardzo? Na razie wiemy, że co najmniej o pół roku.


Obiecywać to on potrafi...
Obserwuj wątek
    • Gość: . Re: Kolejna niespełniona obietnica Krzystka IP: *.chello.pl 23.05.09, 16:28
      gigainwestor napisał:
      > Obiecywać to on potrafi...

      Poczekaj głupku na oficjalne wyjaśnienie ZEDa, to przecież sukces, a ty tego nie
      widzisz malkontencie.
      • Gość: ZED a to krzystek zmienia przepisy o ochronie srod.? IP: *.ipspace.xilinx.com 23.05.09, 21:09
        - Kilkumiesięczne przesunięcie, to wynik przedłużającego się
        projektowania
        - tłumaczy Tomasz Klek, z biura promocji i informacji Urzędu
        Miasta. - Na to miały wpływ zmiany w przepisach dotyczących ochrony
        środowiska.
        Przypomnę, że to jest projekt dofinansowany przez Unię
        Europejską, a postawione warunki są bardzo restrykcyjne.


        serio, czy to krzystek zmienil przepisy o ochronie srodowiska? ktos mi odpowie?
        niektorzy ludzie zachowuja sie jak dzieci i mysla, ze moga stosowac logike
        dziecieca.

        skoro krzystek zapowiedzial regaty, a pojawi sie susza i odra wyschnie, to tez
        bedziecie mowic, ze krzystek zlamal obietnice?

        smieszni jestescie.
        • andreas.007 Re: a to krzystek zmienia przepisy o ochronie sro 23.05.09, 21:15
          a Ty łykasz wszystko jak pelikan,
          a JWC nie buduje, bo tez zmienia projekt,
          a Oxygen wstrzymany, bo tez przeprojektowuja pod wynajmujacych,
          a Gontynka tez ciagle zmieniane sa plany...

          A moze tak konkretnie - w styczniu wszystko było dobrze,
          bo prezydent juz obiecywał, a teraz sie tak zmieniło,
          ze dopiero w 2010 bedzie projekt gotowy,
          ale do tego czasu przeciez tez moze sie zmienic wiele,
          to moze od razu 2050!

          Wprowadzenie poprawek do gotowego projektu drogi
          zajmie az do 2010 roku?

          Pan Krzewik juz tyle opowiadał,
          a Ty dalej wierzysz...
          • andreas.007 Re: a to krzystek zmienia przepisy o ochronie sro 23.05.09, 21:29
            o problemie z roszczeniami wlascicieli dzialki
            pod szkole na Warszewie tez nikomu nie powiedzieli...
            a poprawki to dobra wymówka, bo nikt nie ma pretensji.

            Pan Hiszpan pare lat tak ciągnął te tlumaczenia...
          • Gość: kiełbaska Re: a to krzystek zmienia przepisy o ochronie sro IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.05.09, 23:15
            Kzystek dlatego nic nie robi, bo zmienił program wyborczy na: nie
            będę nic budował (poza chałupą swoją), nie będę uzbrajał terenów,
            nie bedę robił nic i nie będę też gadał z Zedem.
            • Gość: guest Re: a to krzystek zmienia przepisy o ochronie sro IP: *.fastproxynetwork.com 23.05.09, 23:19
              Gość portalu: kiełbaska napisał(a):

              > Kzystek dlatego nic nie robi, bo zmienił program wyborczy na: nie
              > będę nic budował (poza chałupą swoją), nie będę uzbrajał terenów,
              > nie bedę robił nic i nie będę też gadał z Zedem.

              ubawilem sie, kielbaska! :)))))))))))))))
            • Gość: ZED Re: a to krzystek zmienia przepisy o ochronie sro IP: *.ipspace.xilinx.com 24.05.09, 00:45
              jak to nie bedzie ze mna gadal? beze mnie nic nie da sie zrobic :)
              • Gość: kiełbaska Re: a to krzystek zmienia przepisy o ochronie sro IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.05.09, 22:22
                Gość portalu: ZED napisał(a):

                > jak to nie bedzie ze mna gadal? beze mnie nic nie da sie zrobic :)


                Znaczy - Zed jest jego żoną? Czy panią serca jego? Panią? A na psi
                pazur, lepiej skończę te kocie smaki.
                • Gość: -.- Re: a to krzystek zmienia przepisy o ochronie sro IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.05.09, 22:35
                  Witam Sz Kiełbaskę.
                  Jak to miło,że już kiełbaska "odfoliowana".
                  :)
                  Miłego wieczoru
                  • Gość: kiełbaska Re: a to krzystek zmienia przepisy o ochronie sro IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.05.09, 23:01
                    No! I miłego!
          • Gość: ZED Re: a to krzystek zmienia przepisy o ochronie sro IP: *.ipspace.xilinx.com 24.05.09, 00:43
            Wprowadzenie poprawek do gotowego projektu drogi
            zajmie az do 2010 roku?


            tak, tyle zajmuja takie rzeczy andreasie. to nie jest warzywniak tylko spora
            inwestycja przecinajaca duzy obszar miasta.
            • Gość: -.- Re: a to krzystek zmienia przepisy o ochronie sro IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.05.09, 00:49
              Witam P Zed.
              Ma pan rację,warzywniak to,to nie jest,ale zaczyna to-to powoli
              przypominać
              -sklep warzywny'80-Laskowika.
              Udanego wieczoru :)
              • Gość: ZED Re: a to krzystek zmienia przepisy o ochronie sro IP: *.mysmart.ie 24.05.09, 17:20
                witam
                jesli maja uniknac nastepnych problemow typu zaby, podmycia, problemy
                terenowe, reklamacje, to uwazam, ze opoznienie jest nie tylko
                usprawiedliwione ale i jak najbardziej wskazane.
                • andreas.007 Re: a to krzystek zmienia przepisy o ochronie sro 24.05.09, 17:45
                  Te problemy, ktore akurat wymieniles,
                  to byly od zawsze, bo nie to sie zmienilo...
                  a takie rzeczy przewiduje sie nie potem,
                  jako poprawka, ale przedtem...

                  Nie wierze w te poprawki - po prostu nie ma szmalu!
                  Miasto nie dosc, ze gniecie dzieci przdszkolne,
                  to jeszcze tnie etaty pomocnicze... kazdy grosz wazny!
                  forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=70&w=95685979&v=2&s=0

                  Juz powiedzieli, ze basen przy szkole na Warszewie
                  staje pod znakiem zapytania... a miala to byc placówka przyszlosci!
                • Gość: -.- Re: a to krzystek zmienia przepisy o ochronie sro IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.05.09, 17:53
                  Witam SzP Zed.
                  Bardzo chętnie bym Panu przyznała RACJĘ,..ale..,niestety jest takie
                  małe,a właściwie WIELKIE-ALE....
                  Czy kiedykolwiek przeglądał pan dokumenty,które pozostały po
                  poprzednich mieszkańcach,bardzo dokładne były te plany.
                  Doskonale Pan wie,że cokolwiek wcześniej budowano na poszczególnych
                  terenach,było udokumentowane,było dokładnie naniesione i
                  umiejscowione,dlatego też wiadomo gdzie nim rozpoczęto budowę-
                  palowano dany teren i czym to było uwarunkowane.
                  Bardzo proszę niech mi pan wyjaśni dlaczego np. lotnisko w Dąbiu
                  może być tylko dla lekkich maszyn,a nie można tam wybudować
                  klasycznego lotniska,bo.....
                  Wybaczy pan,jest taka podstawowa zasada jak zaczyna się budowę to...
                  nie jest to nieznany ląd,gdzie wytycza się pierwszy w dziejach szlak
                  Życzę udanego i miłego dnia z :)
                  Przepraszam,a czy pamięta Pan jak traktor ma uszkodzone jedno
                  koło....,a-trzy są dobre,a jedno zepsute,to czy cały traktor jest
                  uszkodzony,czy jedno koło ......(sklep warzywny'80),dobry
                  tekst i nadal "aktualny" jak widzę. :)
                  Kiedy ostatnio rozmawiał pan na tzw. "luzie" bez takiego "pod-tła".
                  Czy potrafi Pan ot tak napisać jak np. wyglądają właśnie w tym
                  momencie "moherowe góry",gdzie podają dobrą kawę itd.,itp.
                  Co ciekawego Pan ostatnio czytał,pomijając to forum,a jaki kolor Pan
                  woli.Śmieszne pytania,prawda,ale warto od czasu do czasu się
                  tak "wyluzowanie" UŚMIECHNĄĆ,czego panu życzę. :)
                  • Gość: -.- Re: a to krzystek zmienia przepisy o ochronie sro IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.05.09, 22:13
                    Witam P Zed.
                    Mam nadziję,iż tych kilka słów odebrał pan,jako zwykłą wymianę zdań,
                    a nie na opak. :)
    • andreas.007 Liczy sie szybkość... 23.05.09, 19:00
      Jeszcze w styczniu zapewniano,
      ale mamy juz maj, to sie zmieniło...
      Decyzje pan Krzywek podejmuje szybko.

      Ciach, i jest decyzja i zapewnienie, ze robia,
      ciach i jest decyzja, ze wstrzymuja!
      Liczy sie szybkosc podejmowania decyzji...
      • andreas.007 Re: Liczy sie szybkość... 23.05.09, 19:04
        straciłem juz orientacje co aktualnie pan Krzywek obiecuje...
        chyba na podorędziu jest teraz basen olimpijski,
        no i chyba jeszcze szkoła na Warszewie,
        bo basen przy szkole juz wypadł...

        Powoli jednak uwaga skupia sie na obiecywaniu
        co bedzie w 2050 roku, bo to blizsze myslom zarządcy obecnego!
        • andreas.007 Re: Liczy sie szybkość... 23.05.09, 19:14
          niektórzy myślom, ze myślą... ;)
          • Gość: -.- Re: Liczy sie szybkość... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.05.09, 20:29
            Witam SzP A007.
            Aaaa,myślą,że myślą,a myślą?,a jak myślą,to czy te myśli są uczesane
            a może...,a może są to ......,a może myślą o tym,w jakim stanie jest
            ciało i dusza i jak krótkie jest życie,jak przepastna
            wieczność,przeszłość i przyszłość,jak krucha materia.
            Przepraszam jednak myślenie jest niebezpieczne ..........,bo ......
            Miłego wieczoru życzę. :)))
            • andreas.007 Re: Liczy sie szybkość... 23.05.09, 20:44
              kruche, ulotne i chwilowe...
              acz chwile czasami troche dłuzsze, a czasami zbyt krótkie
              sie zdaja, jak płomien swiecy przygasaja,
              świerczenie palonego konca swiecy naszej słychac,
              a wtedy robi sie tak jakos szkoda dnia...
              szkoda zycia... które kruche, ulotne i chwilowe wtedy sie zdaje...
              a myslenie przyprawia nas o słabość i zimny pot.
              ;(
              • Gość: -.- Re: Liczy sie szybkość... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.05.09, 20:50
                Witam SzP A007.
                Pozwoli Pan iż za Pana ZDROWIE,przekażę toast na Z D R O W I E !!!
                Bardzo ładne,to co napisane,lecz zbyt wiele smutku "wyziera" i
                tęsknoty,kazdy następny dzień powoli-powoli i będzie odrobinkę
                zdecydowanie lepszy,czego życzę i cóż mogę,mogę tylko przesłać
                uśmiech-taki ciepły uśmiech z życzeniami.........:)))
                :)) - :)) - :)))
                • andreas.007 Re: Liczy sie szybkość... 23.05.09, 20:58
                  Ból, usmiech, łzy, dotyk...
                  to wszystko takie jakies nabiera innego znaczenia,
                  gdy nagle, tak zupełnie nagle znajdziemy sie gdzie indziej,
                  a przeciez dalej tam wlasnie, gdzie bylismy,
                  ale juz inaczej, bo... wszystko co ma swój poczatek,
                  ma takze swój koniec....

                  Miłego, miłego życia.
                  • Gość: -.- Re: Liczy sie szybkość... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.05.09, 21:14
                    SzP A007.
                    Życie jest miłe i ciekawe,"zawsze" mimo wzlotów i "upadków"
                    Czy pamięta Pan MUZYKĘ NOCĄ w 3-e,była świetna muzyka i słowa.....,
                    piękne słowa,które ..... były piękne,bo była noc,muzyka i ten
                    czas....
                    -a,wielki mędrzec powiedział iż życie jest tylko kropelką rosy na
                    listku lotosu......,a by łąkę stworzyć,jednej koniczyny dość,jednej
                    pszczoły i jednego kwiatka,dla zadumy zresztą,bo samej zadumy
                    wystarczy gdy pszczoły to rzadkość....
                    A może jednak taki maleńki uśmiech :))
                    • andreas.007 Re: Liczy sie szybkość... 23.05.09, 21:17
                      no, zgoda usmiech, choc boli do utraty swiadomosci...
                      :)
                      taki prawdziwy!
                      • Gość: -.- Re: Liczy sie szybkość... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.05.09, 21:24
                        :))
                        Jak to ładnie wygląda,TAKI :)))
                        Zamiast utraty świadomości,to może się odezwę,oczywiście jeżeli
                        BĘDZIE bez "bólowej utraty świadomości" i ponownie się Pan
                        U Ś M I E C H N I E .
                        To taki ładny PRAWDZIWY- :))
                        • Gość: -.- Re: Liczy sie szybkość... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.05.09, 22:37
                          SzP Aoo7-:)
                          Nim się wybiorę na spacer,to tak dla poprawienia pana samopoczucia
                          w "pana niedoli bytu",polecam do przeczytania jeżeli będzie miał Pan
                          możliwość- ballade bezludną i łąkę-Bolesława Leśmiana, tak dla
                          uśmiechu to przypomniało mi się marzenie:
                          Nie można tego wyznać
                          co nie mieści się w słowie
                          i obrazem przejawić
                          to co jest wyśnione
                          Ponad słowem i formą
                          jest marzenie
                          skryte w skarbcu
                          jak motyl w kokonie
                          a
                          Myśl do gwiazd szybuje
                          by znaleźć
                          wzrokiem ogarniam przestrzenie by ujrzeć
                          i woń kwiatów wchłaniam
                          i ulubioną ścieżką nad przepaścią
                          wędruję po górach
                          Poszukuję na wszystkich mych drogach
                          i w całym mym czasie
                          szukam
                          Szukam zawsze
                          nie wiedząc że szukam
                          bo nowe znajduje namiastki
                          zachwycone oczy złudny blask oślepia
                          Wypatrując patrzę
                          i bywa że pustkę znajduję
                          Jak poznać rozumem
                          zobaczyć usłyszeć
                          Wciąż wołam myśli moje
                          i moją małą wolę
                          by nasycić myśli
                          i rozpromienić pragnienia :))))
                          Mam nadzieję,że kilka słów potrafiło rozwiać mroki
                          "bólowej utraty świadomości"
                          Życzę bużo :) z dużą ilością :)
                          Jeżeli będzie Pan miał ochotę jeszcze "kiedyś" "pogadać" proszę o
                          taki DUŻY i PRAWDZIWY -:):)
                          • andreas.007 :) 23.05.09, 22:47
                            Mysl szybuje... a tu won kwiatów i sciezka w górach,
                            marzenie...
                            • Gość: -.- Re: :) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.05.09, 22:56
                              :))
                              Marzenia były i są by je spełniać,czego serdecznie życzę.
                              Taaak góry,och te góry,a i morze och to morze....:))))
                              A gdzie uśmiech "bez bółu"???????
                              :)
                              • Gość: -.- Re: :) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.05.09, 23:04
                                SzP A007.
                                Teraz przepraszam,kończę kawę i wybywam na godzinny,może dwu spacer
                                po lesie.
                                Jeżeli zobaczę uśmiech po powrocie,to może jeszcze coś wymyślę na
                                poprawienie "bólowego" poglądania na świat poprzez-znieczuleniowy
                                pryzmat uśmiechu i zaszczepienia optymistycznego akcętu
                                myślowo-życiowego ..... :)))
                                • andreas.007 Re: :) 23.05.09, 23:06
                                  Miłego oddechu wonia kwiatów i szybowania mysli ku gwiazdom...
                                  :)
                                  • Gość: kiełbaska Re: :) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.05.09, 23:18
                                    Tylko patrzeć, jak Kzystek wam zapach kwiatów zmieni na zapach
                                    foliowej torebki ze śmieciem.
                                    • Gość: -.- Re: :) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.05.09, 00:18
                                      Witam SzP kiełbasko.
                                      Jakżeż to tak,to człowiek wraca zadumany,rozanielony,uwznioślony
                                      "leśną wspaniałością",a tu od drzwi za progiem,tak bez znieczulenia,
                                      zafoliowana kiełbaska-foliowym śmieciem wali w "łwb" na żywca.
                                      Chyba czas powiedzieć "kiełbaskom" zdecydowne NIE,a może by
                                      nie "spozierała" z tacki zafoliowana kiełbaska,zostanę jaroszką,
                                      ale,jakżeż nie skubnąć tej,nooo,co głosu nie ma,taka ,tam,
                                      nie skacze,nie fruwa,a .......
                                      Gdzież,o gdzie ta uduchowiona kiełbaska "BEZ FOLIOWEJ" osłonki.
                                      Miłego wieczoru :)))
                                  • Gość: -.- Re: :) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.05.09, 00:30
                                    SzP A007.
                                    Dziękuję,wonny oddech lasu był zdecydowanie miły,a i myśli szybowały
                                    z gwiazdami,mimo iż tak nieśmiało spozierały,ale od czego-myśl,
                                    zwiewna i ulotna.
                                    Myśl była i szbowała w ślad:
                                    ... szafirowe ptaki
                                    z szafirowych gniazd,
                                    szafirowe szlaki
                                    szafirowych gwiadz.
                                    szafirowe noce i noc owa
                                    od szafiru cała szafirowa...
                                    ale,można było zaobserwować jak:
                                    W zielone grają brzozy;
                                    w zieleni chodzą muzy;
                                    .........
                                    Zazieleniło się wszystko,
                                    nawet łodygi listkom, ....
                                    Uśmiech był ładny,tylko zdecydowanie zbyt "nieśmiały",a gdzie ten
                                    PRAWDZIWY? :))
    • Gość: ziut Re: Kolejna niespełniona obietnica Krzystka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.05.09, 20:15
      PO-yebusy cały czas oszukują a ciemny naród kupuje!
      • Gość: kiełbaska Re: Kolejna niespełniona obietnica Krzystka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.05.09, 23:19
        Jkai ciemny, zwolennicy PO to tylk oświatli ludzie, zupełnie jak ci
        co czytają GW. Jesteś za PO - jesteś światły.
      • Gość: endy Re: Kolejna niespełniona obietnica Krzystka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.05.09, 22:59
        ludzie kupują opakowanie a w środku kupa!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka