gigainwestor
23.05.09, 10:53
www.kurier.szczecin.pl/Art.aspx?a=21921
Nie zacznie się w tym roku budowa kolejnego odcinka obwodnicy
śródmiejskiej! Choć jeszcze w styczniu zapewniano, że obwodnica jest jedną z
najważniejszych tegorocznych inwestycji drogowych w Szczecinie - prezydent
Piotr Krzystek określił ją jako priorytetową - jej budowa się opóźni. Jak
bardzo? Na razie wiemy, że co najmniej o pół roku.
Obiecywać to on potrafi...