Gość: iwona
IP: *.r2-pszow.atupartner.pl
07.12.05, 18:22
WITAM WSZYSTKICH!
czy ktos moze wie o parkingu innym niz lotniskowy w balicah???????
25 grudnia wylatuje na 10 dni.... musze zostawic samochod na parkingu.... a
parkig lotniskowy kosztuje jak dla mnie fortune.....
Bardzo prosze o info jesli tos wie o innym parkigu.... z gory dziekuje i
pozdrawiam